فروپاشی رژیم صهیونیستی یک مسیر بدون بازگشت است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فروپاشی رژیم صهیونیستی را راهی بی بازگشت دانست که حتی نیاز به جنگ برای مقاومت فلسطین ندارد.

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا، فرمانده کل سپاه در دیدار با دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: فروپاشی رژیم صهیونیستی یک راه است، بازگشت، برای که مقاومت فلسطین به یک جنگ نیاز ندارد.» سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اسلامی فلسطین در دیدار با زیاد نخله دبیرکل جنبش جهاد به تشریح شرایط کنونی جهان اسلام به ویژه در حوزه دفاعی پرداخت. به ویژه با تاکید بر اینکه هنوز هر روز و هر ماه برای ما روز و ماه جهاد و شهادت است، آزادی فلسطین دولت ایران را بیش از یک آرزو و یک استراتژی دقیق دانست و اظهار داشت: آزادی فلسطین، وقتی تبدیل به یک آرزو شد، فقط یک آرزو می ماند و به عنوان هدف واقعی دیده نمی شود.(مد صالح العلی) هدف و استراتژی ما حرم مطهر موچی پی و سرزمین های از دست رفته و اشغال شده فلسطین را برگردانید. صاحبان اصلی آن

وی افزود: مسیر توسعه در فلسطین اشغالی و افول قدرت صهیونیست ها به سمت زوال و فروپاشی راهی بی بازگشت و نزدیک به فیض الهی آزادی قدس شریف است.
سرلشکر سلامی با اشاره به ارتقای توان مقاومت فلسطین خاطرنشان کرد: قدرت کنونی مقاومت فلسطین با توانمندی‌های بالقوه و بالفعل نسبت به گذشته گسترش یافته و نشان می‌دهد که توانایی مقابله با جنگ‌های بزرگ را پیدا کرده است. .

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بی کفایتی رژیم و صحبت از فروپاشی قریب الوقوع آن، اعترافات و اعترافات مقامات متعصب صهیونیستی مانند باراک، نتانیاهو و بنت را بیان کرد. ارزیابی کارشناسان بین المللی ناشی از حقایق مسلم مبارزه مقاومت اسلامی فلسطین با اشغالگران قدس شریف است: اسرائیل به تدریج به سمت برخی کشورهای عربی پیش می رود. این واقعیت که این استراتژی برای آنها زیان آور است و ناتوانی آمریکا در حمایت از آنها با وجود ضعف های ذاتی رژیم، فرصتی برای تحقق رویاهایشان به آنها نمی دهد.

وی تلفیق جمعیت و قدرت نظامی اسرائیل را نقطه ضعف ذاتی صهیونیست ها توصیف و بیان کرد: با قدرت گرفتن فلسطین و آشکارتر شدن این قدرت، ضعف و ناتوانی صهیونیست ها بیشتر نمایان شد و کار برای آنها دشوارتر شد. به کارشان ادامه دهند.

فرمانده کل سپاه افزود: ضعف های فزاینده ذاتی رژیم صهیونیستی آنها را در مسیر نابودی و تضعیف روانی قرار داده و به این ترتیب چشم انداز تاریک و وحشتناکی را پیش روی خود می بینند.
سرلشکر سلامی تقویت مقاومت در برابر مهاجرت را پیوند زنجیر ضعف روانی صهیونیست ها دانست و گفت: برخی شواهد نشان می دهد که صهیونیست ها از درون در حال متلاشی شدن هستند و حتی مقاومت فلسطین در برابر فروپاشی اسرائیل وجود نخواهد داشت و باید وجود داشته باشد. جنگ.”

فرمانده کل سپاه وحدت، وحدت گروه های فلسطینی را واقعیت بزرگی دانست که برای مقاومت اسلامی فلسطین نشاط، رشد و اقتدار ایجاد می کند و تصریح کرد: امروز همه نیروهای جهادی ضدصهیونیستی متحد هستند. برای آزادی قدس شریف به جبهه بیایید و آنها از حقوق کشور فلسطین دفاع خواهند کرد، ما تا آخر با شما هستیم، بگذارید فلسطین و فلسطینی ها بدانند که تنها نیستند.

وی استقلال بیت المقدس و پیروزی دولت فلسطین را آرمان و راهبرد ائمه اطهار انقلاب اسلامی و ایران بزرگ دانست و بر تداوم و گسترش حمایت های جمهوری اسلامی از مقاومت قهرمانانه و مقتدر تاکید کرد. فلسطین تاکید کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری فلسطینی هستیم و به لطف الهی این راه را ادامه خواهیم داد.

سرلشکر سلامی روز گذشته اقدام تجاوزکارانه و جنایتکارانه رژیم صهیونیستی در غزه را که منجر به شهادت و مجروح شدن ده ها نفر به ویژه کودکان مظلوم و بی گناه شد، محکوم کرد: بدون شک واکنش ناگهانی مقاومت اسلامی فلسطین است. این جنایت فصل جدیدی از قدرت را نشان می دهد، یابی در دوران مقاومت برپا شد و صهیونیست ها تاوان سنگین دیگری را برای جنایت اخیر خواهند پرداخت.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که روندها و فرآیندهای پیروزی قهرمانانه فلسطین در برابر متجاوزان به سرزمین مقدس تسریع شود. دستیابی به قدرت نظامی موثر برای برهم زدن موازنه خطر، ضامن پیروزی انتفاضه فلسطین و مقاومت اسلامی در برابر رژیم صهیونیستی است و تاکید کرد: با همدلی و همراهی مردم همچنان می توانید قوی و انسان دوست باشید. برتری معنوی و نظامی بر صهیونیست ها.

زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در این دیدار با قدردانی از مواضع و رهنمودهای مقام معظم رهبری و حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مقاومت و انتفاضه مردم فلسطین گفت: مبارزه گسترده جمهوری اسلامی ایران در مقابل آمریکا و رژیم صهیونیستی باعث خوشحالی مردم شده است.

وی افزود: مقاومت اسلامی در عرصه قدرت نظامی پیشرفت های بسیار خوب و موثری داشته است و این روند متوقف نخواهد شد.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی حمایت جبهه مقاومت به ویژه جمهوری اسلامی ایران از مبارزه کشور فلسطین با صهیونیست ها را قاطع و دلگرم کننده توصیف و خاطرنشان کرد: ما در مسیر مقاومت از دشواری های زیادی عبور کرده ایم. مبارزات صهيونيستي و حضور حاميان دولت فلسطين به ويژه شما در كنار ما به تقويت روحيه و قدرت مقاومت كمك كرده است.

وی تاکید کرد: ما به مقاومت ادامه خواهیم داد و با همکاری سایر گروه های مقاومت فلسطینی در موقعیت بسیار خوبی قرار داریم و قادر خواهیم بود هر گونه حمله رژیم صهیونیستی را تلافی کرده و به موقع پاسخ دهیم.

انتهای پیام/4129/