فرش 1000 شانه جدیدترین طرح ها

فرش یکی از مهمترین لوازم جانبی خانه های ایرانی است. فرش های ماشینی از نظر بافت ، ابعاد ، شانه و تراکم متفاوت هستند. فرش 1000 شانه کاشان از ظرافت و نرمی زیادی برخوردار است زیرا در ساختار آن از مواد اولیه درجه یک استفاده شده است. به همین دلیل ، یکی از فرش های محبوب در بین ایرانیان است. در این مقاله قصد داریم جدیدترین فرش 1000 شانه در کاشان برای معرفی شما. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ویژگی های فرش 1000 شانه

ویژگی های فرش 1000 شانه

فرش 1000 شانه با تراکم 3000 کاشان از نظر الگو ، طرح ، وضوح ، ظرافت و بافت خوب شبیه فرش های دستباف است. کیفیت بالا در کنار زیبایی آن را برای هر سلیقه و دکوراسیونی مناسب کرده و استقبال زیادی را در بین خریداران ایجاد کرده است.

فرش کوسن 1000 شانه به دلیل استفاده از مواد درجه یک در بافت آن از ظرافت و نرمی بسیار بالایی برخوردار است. طراحی جذاب و رنگ بندی فرش 1000 شانه باعث محبوبیت آن در بین خانواده ها و فروش بالای آن شده است. طرح ها و نقشه های مورد استفاده برای بافتن 1000 شانه کاشان توسط طراحان و هنرمندان مشهور کاشانی خلق شده است. به دلیل ظرافت و زیبایی فرش های ماشینی 1000 شانه ، در طبقه بندی فرش ماشینی تزئینی طبقه بندی می شود که برای استفاده در اتاق نشیمن و سالن مناسب است.

  • تراکم فرش و شانه 1000 شانه

فرش ساخته شده توسط دستگاه 1000 شانه دارای تراکم 3000 در حالت استاندارد است ، اما در برخی از کارخانه ها این الگوی فرش با تراکم 3600 بافته می شود. یک گزینه خوب برای دهان در اتاق نشیمن و سالن ، فرش ماشینی 1000 شانه است. با وجود طرح های زیبا و جذاب ، این فرش می تواند اتاق را شیک و زیبا جلوه دهد. فرش حصار شانه از پارچه های ریخته گری و گره دار ساخته شده است که باعث می شود فرش ماشینی در برابر استرس مقاومت بیشتری داشته باشد.

ضخامت فرش 1000 شانه

همانطور که می دانید ، هرچه شانه و تراکم فرش بیشتر باشد ، ساختار بهتر و نخ کوچکتر است. بنابراین فرش های 1000 شانه کمتر از 500 و 700 شانه هستند. ضخامت کم این نوع فرش آن را برای مناطق شلوغ نامناسب می کند.

آستین بلند 9 میلی متری 1000 شانه دارای ضخامت بالایی از الیاف در مجاورت فرش است که از آسیب دیدن آن و موقعیت مواد جلوگیری می کند. به همین دلیل ، این مدل فرش یک گزینه عالی برای استفاده در اتاق نشیمن و فرش جهیزیه عروس است.

در بافت فرش های کاتیونی از 1000 شانه الیاف اکریلیک 100٪ حرارتی استفاده می شود. الیاف گرم کننده فاقد هیچ گونه کرک ، بدون حساسیت هستند و دارای خواص منحصر به فرد زیادی مانند طول عمر و دوام هستند. نرمی فرش حصار شانه کاشان به دلیل استفاده از پنبه در پارچه این نوع فرش است.

فرش نو

طرح گل فرش 1000 شانه کاشان

قالیباف

فرش 1000 آبپاش گل یکی از فرش های متوسط ​​بدون گل مدل اسپرینکلر است. فرش طرح گل دارای گلهای زیبا و اسلیمی در زمینه خود می باشد که زیبایی طرح را بیشتر کرده و باعث محبوبیت این طرح شده است. فرش گل کرم 1000 بهترین گزینه برای جهیزیه عروس است. این رنگ به دلیل روشن بودن ، خانه را زیبا و بزرگ می کند.

فرش پهن با ماشین آلات پیشرفته در قالب 1000 شانه ضخامت 3000 ساخته شده است که یکی از با کیفیت ترین و جدیدترین فرشهای کارخانه فرش کاشان است.

فرش 1000 شانه طراحی شده توسط والدین تبریز

فرش مادر کرم

فرش مقدسین در تبریز دارای طرح های مدرن و زیبایی است که بخشی از کارخانه فرش کوسن مدرن و مجلل است. طرح سلطنتی این فرش برای خانه هایی با دکوراسیون مدرن ، گلهای با کیفیت بالا و نقش برجسته گزینه ای عالی است. فرش مادر کرم با گلهای زیبا و رنگارنگ یکی از طرح های جدید فرش کاشان است که توسط طراحان حرفه ای وارد بازار شده است و از همان ابتدا بسیار محبوب است.

رنگ روشن این فرش یکی از رنگهای ترکی و مدرن فرش ماشینی است که اکنون وارد بازار شده است و با دکوراسیون مدرن و اروپایی بسیار سازگار است. فرش رویال 1000 شانه از الیاف اکریلیک حرارتی بافته شده است ، یکی از بهترین نخ ها در تولید فرش ماشینی.

علی رغم کشش و ترنجی که در زمینه آن تعبیه شده است ، فرش 1000 شانه با رنگ روشن والدین بسیار شبیه به فرش های اصلی ایرانی است. رنگ بندی روشن این طرح فرش زیبایی فوق العاده ای به آن بخشیده است.

طراحی سرویس 1000 شانه فرش کاشان

فرش زیبای سرو

فرش کاشان طرح سرواناس دارای طراحی زیبایی است که مشابه فرش دستباف است. به همین دلیل ، یکی از جدیدترین و پرفروش ترین فرش ها است. الیاف خواب این فرش 100٪ اکریلیک بوده و پارچه آن از پنبه خالص است. نخ های حرارتی این مزیت را دارند که بدون کرک ، غیر حساسیت زا ، بادوام ، ماندگار و شستشوی آسان هستند.

قیمت فرش 1000 شانه کوسن

در مورد قیمت فرش ماشینی 1000 شانه کاشان ، تفاوت رنگ ، طرح و کیفیت می تواند بر قیمت فرش تأثیر بگذارد. این فرش های بافته شده به دلیل قیمت مناسب طرفداران زیادی پیدا کرده و برای کسانی که فرش دستباف را دوست دارند گزینه مناسبی است.

فرش های تولید شده توسط کارخانه فرش کاشان بدون قیمت واسطه و هزینه اضافی به قیمت درب کارخانه به مشتریان ارائه می شود.

خرید اینترنتی فرش 1000 شانه کاشان

خرید 1000 کام به صورت آنلاین فرش کاشان به دلیل تنوع زیاد و قیمت مناسب در بازار ، در بین خریداران بسیار محبوب است. خرید مستقیم فرش از نمایشگاه و خرید آنلاین آنها در کارخانه فرش کاشان ارزانتر و ارزانتر از بازار فرش است. کیفیت و تعهد ، طراحی ، رنگ ، مواد ، نوع مواد اولیه استفاده شده ، درجه و قیمت با نرخ کارخانه باعث رضایت مشتری در این مجموعه شده است.

اخرین حرف

در این مقاله ویژگی های فرش 1000 شانه را بررسی کردیم. فرش های شانه ای 1000 تراکم و شانه بالایی دارند زیرا دارای طراحی ظریف و جزئیات بیشتر هستند. این ویژگی شباهت بیشتری به فرش دستباف دارد. فرش های تولیدی کارخانه فرش کاشان این شرکت انواع طرح ها و مدل ها را با قیمت کارخانه و 5 سال گارانتی به مشتریان ارائه می دهد. اگر می خواهید فرش 1000 شانه با کیفیت و قیمت پایین در طرح های جدید و شیک خریداری کنید ، خرید از این مجموعه گزینه ای عالی برای شما است.