فرزند امین حیایی در سریال رمضانی شبکه دو/ عکس

به گزارش خبرگزاری آوای البرز، سریال «از سرنوشت ۴» از امشب ۱۴ فروردین ماه رمضان هر شب ساعت ۲۱:۱۵ روی آنتن شبکه دو سیما می رود.

فصل جدید این سریال به کارگردانی محمدرضا خردمندان و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان، فراز و نشیب زندگی شخصی و حرفه ای هاشم و سهراب دو شخصیت اصلی داستان را دارا های و کیسان روایت می کند. دیباج.

هاشم که در پایان فصل سوم راهی زندان شده بود، در آغاز فصل چهارم آزاد می شود و بازگشت او به کارخانه ماجراجویی جدیدی را با شریک سابقش سهراب به همراه دارد. همچنین با ورود افراد جدید و چند اتفاق، زندگی شخصی آنها در مسیر جدیدی قرار می گیرد. مشکل اصلی که این فصل از این سریال را دنبال می کند، موانع تولید داخلی برای جوانان و ارتقای تولید دانش بنیان است.

این مجموعه تلویزیونی در فصل جدید سه بازیگر جوان جدید را به همراه بازیگران اصلی خود دارا حیایی، کیسان دیباج، فاطمه بهرمست، مونا کرمی و مهدیس توکلی معرفی کرده است. مهران میری، فرهنگ سرگرباشی و مارتین طاهری نیا سه بازیگر تازه وارد در این فصل هستند. علاوه بر این، رضا داوود نژاد، نگین صادقویا، ثناس سعیدی، سولماس غنی و شاهو رستمی به فصل چهارم این سریال اضافه شده اند.

مجید واشگانی، حسین پاکدل، لیلا بلوک، سید مهرداد ضیا، مایده طهماسبی، رضا بنفشه خواه، مسعود انتصاری و محمدصادق ملک دیگر بازیگران این سریال هستند.

پسر امین حیایی شبکه دو / عکس سریال رمضانی

259259