فردا ؛ آغاز برگزاری مسابقات وزنه برداری دختران نوجوان کشور به میزبانی خرم آباد

فردا  مسابقات وزنه برداری نوجوانان دختر کشور به میزبانی خرم آباد آغاز شد.

رئیس هیئت وزنه برداری لرستان در گفت و گو با خبرنگار آوای البرز گفت: فردا دوشنبه 30 شهریورماه مسابقات وزنه برداری نوجوانان دختر کشور در خرم آباد برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آوای البرز از لرستان; سیدعلی شاهرقی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار آوای البرز افزود: این مسابقات با عنوان بزرگداشت 6544 شهید استان لرستان برگزار شد و 180 مهمان از 23 استان کشور در رده های 16 و 17 سال (دختران) شرکت کردند. شهید گلمرضا خرم در تالار چاگروند آباد برگزار می شود.

وی امروز 29 شهریور با بیان اینکه در حال ورود به استان هستیم، افزود: 130 وزنه بردار نوجوان کشور طی دو روز در روزهای 31 و 22 شهریورماه برای کسب عنوان برتر در این مسابقات به رقابت می پردازند. .

رئیس هیئت وزنه برداری لرستان برای دومین بار است که میزبان مسابقات وزنه برداری جوانان کشور است، گفت: 7 تا 31 شهریورماه نیز میزبان مسابقات وزنه برداری جوانان کشور خواهیم بود.

شاهرخی با بیان اینکه مسابقات در سطح بین المللی برگزار می شود، گفت: برای اولین بار است که لرستان مسابقات در دو رده دختر و پسر را به صورت همزمان برگزار می کند.

برگزاری کلاس های آموزشی، تجلیل از قهرمانان وزنه برداری و تجلیل از خانواده شهدا نیز در این مسابقات برگزار می شود.

شرخی گفت: رئیس فدراسیون وزنه برداری آقای از انوشیروانی و مدیر کل ورزش و جوانان سعید آرش خاسیان برای حمایت از برگزاری این مسابقات کشوری لرستان در این شرایط سخت قدردانی می کنیم.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای موافق رای و 0 رای مخالف