فراجا یکی از ارکان مهم ثبات و امنیت پایدار کشور است

وزیر کشور فرجا را یکی از ارکان اصلی ثبات و امنیت کشور دانست و از تلاش شبانه روزی جهادی و انقلابی مدافعان جان برکف قدردانی کرد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، در پیام احمد وحیدی به مناسبت هفته نیروی انتظامی آمده است: نیروی انتظامی نهادی برآمده از درس های مردم و اسلام است. انقلاب مبتنی بر به کارگیری فناوری های نوین برای مقابله با عاملان اخلاق، قدرت، اقتدار، ناامنی و شرارت در کنار سایر ابزارهای امنیتی کشور، نقش موثر و مهمی در تامین امنیت پایدار داشته است.

این نیرو علاوه بر تلاش برای برقراری نظم و انضباط در کشور، به صورت شبانه روزی برای خدمت رسانی به مردم در مواقع حساس از جمله اپیدمی کرونا، راهپیمایی اربعین و جنگ مبارزه با مواد مخدر حضور داشته است. قاچاق و همچنین امنیت سایبری.

در ادامه این پیام آمده است: هم اکنون نیز دشمنان و جریانی از نفاق در مقابل کشور بزرگ انقلابی ایران اسلامی صف آرایی کرده اند و به بهانه تضییع حقوق زنان تلاش می کنند. هدف برهم زدن آرامش کشور و ترویج ناامنی و ناآرامی و مانع از پیشرفت و رشد همه جانبه کشور است. دشمنان و با روحیه انقلابی گری و پاسداری از ارزش های دینی و الهی، نقشه دشمن را خنثی کردند و بار دیگر به جهانیان نشان دادند که حفظ و دفاع از امنیت عمومی خط قرمز جمهوری اسلامی ایران است.

جان بارکفان فرمانده انتظامی کشور در این مسیر پر خطر حضور چشمگیر و فعالی در عرصه امنیت داشته است و درود بر روان پاک شهدای حافظ امنیت، قدردان زحمات مدافعان هستیم. توفیق و خدمت بیشتر در راه اسلام، انقلاب و ملت را به عنوان حافظ امنیت مردمی که در این برهه تاریخی با ایمان الهی ایستادگی کردند، از خداوند متعال خواستارم.

انتهای پیام/

انتهای پیام/