فدراسیون بولینگ و بیلیارد باید بتواند بخش خصوصی را جذب کند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

گزارش مجمع عمومی عادی سالانه فدراسیون بولینگ ، بیلیارد و گاو نر در سال 1399 توسط خبرگزاری آنلاین به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ ، بیلیارد و گاو نر گزارش شد. ، هاشم اسکندری رئیس جمهور پیمان فخری ، رئیس جمهور ، علی سلطانپور ، دبیر ، سمیه موسوی ، معاون زنان و سایر اعضای قوه مقننه از وبینار آکادمی ملی المپیک بازدید کردند.

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان با ارائه بخشهای محبوب بلینگ ، بیلیارد و بلینگ در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ، گفت: خوشبختانه علاقه زیادی به این موضوعات در جامعه وجود دارد. طرفداران زیادی در سطح خود دارد. “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم.

وی افزود: مطمئناً با وجود نهادهای دولتی نمی توان انتظار رشد و توسعه بالایی را داشت. ما در این مسیر نیاز به کمک از بخش خصوصی داریم.

علینژاد با اشاره به اهمیت این برنامه برای جذب بخش خصوصی گفت: “جذب بخش خصوصی از طریق برنامه ریزی خوب و حساب شده ضروری است تا باشگاه ها بتوانند توسعه یافته و افراد بیشتری را به این مناطق جذب كنند. “مدال های آینده به خوبی پیدا شده و برنامه ریزی شده اند.

وی بر اهمیت حضور بخش خصوصی تأکید کرد و افزود: با حضور بخش خصوصی می توان درآمد ایجاد کرد. “ما ابعاد آن را بررسی خواهیم کرد.