فارغ‌التحصیلی نخستین دانشجویان رشته پرستاری واحد بوشهر

خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بوشهر گفت. جشن دانش آموختگی اولین دوره دانشجویان پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با حضور معاونین مدیران ارشد دانشگاه، هیئت مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر، اساتید و اعضای خانواده دانشجویان برگزار شد. .

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر به این مناسبت گفت: تحصیلات دانشگاهی فارغ از رشته و مقطع، همواره یکی از شیرین ترین و به یاد ماندنی ترین دوران زندگی افراد به شمار می رود.

حمد قیدی با اشاره به نقش پرستاران در سلامت جامعه گفت: پرستاران با کسب مهارت های لازم نقش حیاتی در سلامت مردم و کاهش آلام جامعه ایفا می کنند.

روح الله عصمتی، مدیر گروه پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی نیز در دوران تحصیل خود به این موضوع اشاره کرده است. پرستاری وی با بیان اینکه به دلیل حضور در بیمارستان ها با سایر رشته های تحصیلی متفاوت است، ادامه داد: دوره چهار ساله دانشجویان این گروه به دلیل شیوع کرونا با شرایط خاص تری مواجه شد و در این مدت دانشجویان نقش مهمی در این. سلامت جامعه در کنار سایر حامیان سلامت.

پروفسور بوشر گروه پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دانش و تفکر دو بال تعالی انسان است، ادامه داد: تفکر و تعالی انسان را به درجات بالاتر می برد.

فاطمه طریقت خطاب به دانش آموزان افزود: امروز جشن و پایان خوش تمام لحظات شیرین، سخت، آسان، خاطره انگیز و ترسناک دوران تحصیل شماست و امروز به ثمره زحماتتان رسیده اید.

انتهای پیام/4078/