غفوری و مظاهری مصدوم هستند اما به گل‌گهر می‌رسند

به گزارش خبرگزاری آوای البرز؛ در غیاب فرهاد مجید سرمربی تیم ، فرشاد مجید مربی تیم فوتبال استقلال تهران در یک کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی حضور یافت و به سوالات رسانه ها پاسخ داد.

در ابتدا مجیدی گفت: تیم گل گهر پس از سپاهان ثروتمندترین باشگاه کشور است و از پشتیبانی عالی برخوردار است. در نیم فصل اول آنها منشا ، ساکی پور و سهرابیان را به خدمت گرفتند و در نیم فصل دوم بازیکنانی مانند رضا سخاری ، فرشید باگری و مورتسا تبریزی را برای تقویت خط حمله خود استخدام کردند. در این شرایط ، ما. امیدوارم استراتژی بهتری داشته باشید و با تمرکز و تلاش بیشتر 3 امتیاز بازی کسب کنید. حریف ما فردا در جدول چهارم شد و تیم را تقویت کرد. البته هر دو تیم برای پیروزی وارد بازی می شوند. استگلول محکوم به پیروزی در مسابقه فردا است. همه بچه ها از مسابقه جدا شدند تا برنده در زمین باشد و هواداران را خوشحال کند.

دستیار فرهاد مجیدی ادامه داد: هماهنگی دفاع ما روز به روز بهتر می شود. انشا Godالله فردا دفاع ما موقعیت مقصر گل گهر را باطل می کند. وریا گفوری و راشد ماساهری مصدومیت جزئی دارند اما برای بازی فردا آماده خواهند شد.

ماجدی در پایان گفت: من در مورد بحث هیئت مدیره صحبت نمی كنم ، اما امیدوارم كه هیئت مدیره جدید آرامش را به استقلال برگرداند و از دوش پرسنل و بازیکنان بکاهد. ما همچنین انتظار داریم یک محاکمه عادلانه از صحیدی فر به عنوان داور مسابقه انجام شود و امیدوارم یک مسابقه خوب از آب خارج شود.

254 251