عکس‌| گزینه پرسپولیس برای طارمی قلب فرستاد!

آفتاب‌‌نیوز :

پورتو که در دو تقابل از سه بازی قبلی در همین فصل مقابل استوریل در لیگ برتر و لیگ کاپ پرتغال شکست خورده بود، شنبه شب هم دیدار برگشت را واگذار کرد که تک گل حریف‌شان را کاسیانو دیاز، مهاجمی که قرار بود پرسپولیسی شود، به ثمر رساند.

کاسیانو دیاز که قرار بود در تابستان ۱۴۰۱ و پیش از حضور یورگن لوکادیا در پرسپولیس به جمع سرخ‌پوشان پایتخت اضافه شود و به‌خاطر عدم توافق مالی، درخواست برای امکانات زیاد و … از سفر به ایران صرف نظر کرد، اکنون با پیراهن استوریل مشغول درخشش است و توانسته در همین فصل دو بار دروازه یاران طارمی را باز کند.

این مهاجم ۳۴ ساله برزیلی که سه ماه و نیم قبل در جریان پیروزی سه بر یک استوریل مقابل پورتو در دیدار لیگ کاپ پرتغال یک گل به ثمر رسانده و مهدی طارمی هم در آن بازی یک پاس گل داده بود، بازهم توانست دروازه شاگردان کونسیسائو را باز کند.

پورتو در شبی که مهدی طارمی را با تصمیم عجیب سرخیو کونسیسائو در فهرست نفراتش نداشت، در دقیقه ۶۵ با اخراج دیوگو کاستا ۱۰ نفره شد و در دقیقه ۶۹ با ضربه ایستگاهی تماشایی کاسیانو دیاز از پشت محوطه جریمه دروازه خود را باز شده دید و با همین گل شکست خورد.

کاسیانو دیاز با گلی که مقابل اژد‌ها به ثمر رساند و منجر به شکست تیمِ تحت هدایت کونسیسائو شد، کاری کرد تا تماشاگران پورتو جای خالی مهدی طارمی را احساس کنند و نسبت به خط زدن او منتقد شوند.

این مهاجم برزیلی در فصل ۲۴-۲۰۲۳ نمایش درخشانی در ترکیب استوریل داشته و توانسته هفت گل در لیگ برتر، چهار گل در لیگ کاپ و یک گل در جام حذفی پرتغال به ثمر رساند که برابر پورتو هم این کار را انجام داد.

عکس‌| گزینه پرسپولیس برای طارمی قلب فرستاد!

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.