عکس| پرواز سردار آزمون به آلمان با خیال راحت

به گزارش خبرگزاری آوای البرز؛ سردار آزمون پس از اینکه در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا حضور تعویضی در دیدار رم مقابل بایر لورکوزن داشت و عملکرد موثری در دقایق پایانی ارائه کرد، خود را آماده بازی برگشت و جدال حساس امشب در ورزشگاه بای آرنا می‌کند.

به نقل از ورزش سه تیم فوتبال آ اس رم از ساعت 22:30 امشب (به وقت ایران) در مسابقه برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا مقابل بایر لورکوزن قرار می‌گیرد که شاگردان دنیله ده‌روسی از جمله سردار آزمون به منظور انجام این دیدار روز گذشته راهی آلمان شدند تا آماده این رقابت حساس شوند.

عکس| پرواز سردار آزمون به آلمان با خیال راحت

سردار آزمون که سال گذشته در بایر لورکوزن عضویت داشت و آشنایی خوبی با جو ورزشگاه بای آرنا دارد، روز گذشته در پرواز اختصاصی رم به سمت آلمان با روحیه بالایی حضور داشت و این انگیزه را دارد تا در بازی امشب برابر تیمی که همچنان تحت قرارداد آن است، بدرخشد.

ستاره ایرانی رم در دو دیدار اخیرشان مقابل بایر لورکوزن و یوونتوس علی‌رغم حضور تعویضی در زمین عملکرد موثر و نمایش پرتلاشی در خط حمله داشته که امیدوار است با توجه به حساسیت بازی برگشت و شکست دو بر صفر جالوروسی در دیدار رفت، امشب فرصت رسیدن به ترکیب را به دست بیاورد.

257 251