عکس| لوکس‌ترین بنز، تهدیدی تمام عیار برای رولزرویس و بنتلی

آفتاب‌‌نیوز :

با توجه به نشانه‌های موجود، اولین محصول براساس مدل SL خواهد بود. آخرین نسل رودستر صرفاً با نسخه AMG فروخته می‌شود، اما نسخه شیک میباخ نیز در دست ساخت است. این بدان معناست که مدل آینده با برند Mythos، جذاب‌تر هم خواهد بود. مدل SL با لوگوی میباخ، اولین محصولی خواهد بود که به فروش می‌رسد.

قیمت مدل پایه AMG SL ۴۳ در ایالات متحده از ۱۰۹۹۰۰ دلار شروع می‌شود. این قیمت برای مدل ۵۵ به ۱۴۱۳۰۰ دلار و برای مدل ۶۳ به ۱۸۳ هزار دلار می‌رسد.

طبیعتا SL میباخ بر اساس نسخه ۶۳ ساخته خواهد شد و قیمت آن بیش از ۲۰۰ هزار دلار خواهد بود. در مورد نوع Mythos، اگر قرار باشد به عدد ۳۰۰ هزار دلار برسد، عجیب نخواهد بود.

مرسدس بنز برند Mythos را یک برند فرعی اختصاصی برای خودرو‌های کلکسیونی بسیار انحصاری توصیف کرده است. این خودرو‌ها برای تولید در تعداد کم، به متعهدترین مشتاقان و کلکسیونر‌های مرسدس بنز فروخته خواهند شد.

به نظر می‌رسد که این خودرو‌ها در مقابل خودرو‌هایی مانند بنتلی، استون مارتین و شاید حتی فراری یا مک لارن قرار بگیرند.

ثروتمندان ثروتمندتر می‌شوند، بنابراین فرصت‌های جدیدی برای مرسدس ایجاد می‌شود تا با جذب مشتریان ثروتمند با سطح بالاتری از تجمل، سود خود را افزایش دهد. در سال ۲۰۲۳، بخش میباخ شاهد افزایش ۱۹ درصدی فروش خود نسبت به مدت مشابه سال گذشته بود که مرسدس را تشویق کرد تا برای خودرو‌های گران‌تر و سودآور تلاش کند.

عکس| لوکس‌ترین بنز، تهدیدی تمام عیار برای رولزرویس و بنتلی

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.