عکس | قدبلندترین گربه خانگی جهان با ابعادی باورنکردنی

گینس در ویدئویی درباره فنریر گفت که این گربه غول پیکر با ویلیام جان پاورز، یک پزشک در فارمینگتون هیلز، میشیگان زندگی می کند و پاورز او را گردالو بزرگ یا گردالو می نامد. فنریر مانند کلیفورد، سگ قرمز بزرگ بزرگ شد. فنریر از انواع ساوانا و نسل F2 است.

گربه ساوانا ترکیبی بین گربه خانگی و گربه خدماتی است. (سروال یا یوزپلنگ عضوی از خانواده گربه ها است که عمدتاً در قاره آفریقا یافت می شود.) همچنین F2 نشان دهنده این نسل از گربه ها است. گرچه گربه‌های ساوانا به طور متوسط ​​17 تا 14 اینچ (35 تا 43 سانتی‌متر) قد دارند، اما فنریر یک اینچ بلندتر از قد بلندتر است. پاورز توضیح می‌دهد که قد او از تیغه‌های شانه‌هایش تا انگشتان پا اندازه‌گیری می‌شود که چهار دست و پا می‌شود.

عکس بلندترین گربه خانگی جهان با ابعاد باورنکردنی

فنریر به رشد خود ادامه می دهد و در حالی که او رکورد بلندترین گربه جهان را دارد، برادرش آرکتوروس (که متاسفانه در آتش سوزی خانه ای در سال 2017 جان باخت) رکورد بلندترین گربه تاریخ را در اختیار دارد. Arcturus حدود 19.05 اینچ یا 48.4 سانتی متر قد داشت و اگرچه این دو در یک زمان زندگی نمی کردند، اما والدین یکسانی دارند.

پاورز همچنین با Altair، گربه ای که رکورد گینس را در طولانی ترین دم یک گربه خانگی زنده دارد، زندگی می کند. دم این حیوان 16.07 اینچ یا 40.82 سانتی متر است. پاورز همچنین گربه دیگری داشت که در همان سال در آتش سوزی گم شد. این گربه سیگنوس نام داشت و همچنان رکورد بلندترین دم تاریخ را در اختیار دارد. دم Cygnus حدود 17.58 اینچ یا 44.65 سانتی متر است.

5858