عملکرد سازمان بهزیستی در حوزه شهریه دانشجویی در سال ۹۹ – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

مجید رضاده ، رئیس مرکز فناوری اطلاعات ، ارتباطات و تحول اداری ، گفت. رفاه وی در سال 1999 در مورد عملکرد این سازمان در زمینه شهریه دانشجویان به خبرنگاران گفت: “این سازمان واقع شده است.

وی ادامه داد: امور مربوط به این افراد در این راستا سازمان یافته است و به طور کلی تحصیلات آنها برای توانمندسازی این افراد و بهبود سواد ، شغل و … ادامه دارد. درآمد به درستی افزایش می یابد.

رزازاده افزود: این سازمان که در سال 1999 برگزار شد ، سالهاست توسط سازمان بهزیستی اداره می شود. اول ، ما جلسات مختلفی را با مسئولان دانشگاه آزاد برگزار کردیم ، جایی که بیشتر دانشجویان ما در آنجا تحصیل می کنند. ما توانستیم بیشتر بدهی ها را پرداخت کنیم ، مشکلات مربوط به آزمون ها را حل کنیم و واحد دفاعی آنها را برای پایان نامه انتخاب کنیم.

قائم مقام سازمان بهزیستی کشور گفت: “برای دریافت هزینه های مناسب ، سیستمی را طراحی کرده ایم که می تواند امور دانشجویان ما را با دقت و کیفیت بیشتری ساماندهی کند. چه کسی وارد سیستم شده و اطلاعات مربوطه را بارگذاری کرده است ، ما آن را با یک پایگاه داده در داخل و خارج از سازمان بررسی کردیم ، تائیدیه در دسته های مختلف گنجانده شده است.

وی ادامه داد: ما شامل افرادی هستیم که از نظر قانونی موظف به ارائه آموزش عالی و پرداخت کلیه شهریه خود از جمله افراد دارای معلولیت متوسط ​​، شدید و شدید هستند. شدت خودشه جزو هفت دهک از کودکان کم درآمد تحت مراقبت یک سازمان بهزیستی کودکان قرار دارند. ما باید اولویت 2 را به بقیه عزیزان بدهیم و براساس بودجه تصمیم بگیریم که چقدر شهریه آنها را پرداخت کنیم.

رضاده توضیح داد: با راه اندازی این سیستم ، آمار ما دقیقتر شده است و با بررسی بودجه توانسته ایم ثبت نام عزیزانمان را در سیستم اولویت بندی و اولویت بندی کامل کنیم ، مدارک و لیسانس ها به 5 میلیون تومان.

وی گفت: “گام بعدی بررسی این موارد با دانشگاه ها و انجام بازرسی است.” وقتی سیستم دانشگاه فعال شود و مستقیماً با آنها ارتباط برقرار کند ، وظیفه ماست آسان تر خواهد بود.