عملکرد خوبی در باکو داشتم/ بعد از بازی همه داور را هو کردند

سلیمی: عملکرد خوبی در باکو داشتم/ بعد از بازی همه داور را هو کردند

عضو تیم‌ملی تکواندو گفت: عملکرد خوبی در باکو داشتم هر چند می‌توانستم مدال طلا بگیرم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری آوای البرز، بیست و ششمین دوره رقابت‌های تکواندو قهرمانی جهان از دوشنبه هشتم خرداد ماه در سالن 25000 نفری «کریستال» شهر باکو به میزبانی کشور جمهوری آذربایجان آغاز شده و تا 14 خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

آرین سلیمی عضو تیم‌ملی ایران که در جریان این مسابقات موفق به کسب مدال برنز شد، در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری آوای البرز، اظهار داشت: مسابقات جهانی همیشه کیفیت بالایی دارد و این دوره هم سطح کیفی مسابقات بالاست. مدال برنز هم مدال خوبی است و خدا را شاکرم ولی همه ناداوری‌ها را دیدند که اگر واقعا شرایط به آن شکل نبود می‌توانستم تا فینال هم بالا بروم و حتی مدال طلا بگیرم. دو ماه پیش همین حریف کره‌ای را در گرنداسلم برده بودم. متاسفانه داور نگذاشت اما باز از عملکرد خودم راضی هستم.

وی افزود: داور از همان راند اول بد قضاوت کرد. امتیازهای ما را نداد و یک کارت ما را سوزاند. کل سالن داور را هو کردند اما در هر صورت کاری نمی‌شد انجام داد.

دارنده مدال برنز جهان در ادامه گفت: در هر مسابقه‌ای خودم را برای بهترین نتیجه آماده می‌کنم. اینبار هم تلاش کردم پله پله بالا بیایم ولی نشد به آن هدفی که می‌خواستم برسم‌. البته طبیعی است همیشه هم قرار نیست که همه چیز آنطور که برنامه‌ریزی کردیم پیش‌ برود.

تکواندوکار وزن ۸۷_ کیلوگرم ایران با اشاره به عملکرد هم‌تیمی‌هایش گفت: انصافا همه بچه‌‌ها تلاش می‌کنند و زحمت می‌کشند. مدالی که متین رضایی روز اول مسابقات به دست آورد هم با ارزش بود. مابقی بچه‌ها هم خوب کار کردند اما نشد که تلاش‌هایشان منجر به مدال شود.

وی درخصوص مسابقات پیش‌رو توضیح داد: در حال حاضر نزدیک‌ترین رویداد ما مسابقات دانشجویان جهان است که به میزبانی چین برگزار خواهد شد و بعد از آنهم بازیهای آسیایی هانگژو و گرندپری چین را داریم. همه مسابقات مهم هستند ولی از همه مهمتر المپیک است. سعی می‌کنم از همه تورنمنت‌ها استفاده کنم تا بتوانم نماینده تکواندو  ایران در المپیک باشم.

سلیمی در پایان با اشاره به همزمانی بازی‌اش در مسابقات قهرمانی جهان و دربی سرخابی‌ها گفت: من پرسپولیسی هستم و خوشحالم شبی که خودم مدال گرفتم تیم محبوبم دومین جام خود را بالای سر برد. خیلی اهل ورزشگاه رفتن و یا تماشای حرفه‌ای فوتبال نیستم ولی بردهای پرسپولیس خوشحالم می‌کند.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.