علی یارتان! – آوای البرز

انصارالله یمن یک فروند ناوشکن امریکایی را هدف قرار داد. به گفته مقامات دفاعی امریکا، ناوشکن یواس‌اس کارنی (DDG- ۶۴) در دریای سرخ از سوی موشک‌های ضد کشتی و پهپادهای حوثی‌ها در غرب یمن مورد حمله قرار گرفته است.

به گزارش آوای البرز، جوان آنلاین نوشت: پیش از این یمنی‌ها کشتی‌های دیگری را نیز که به رژیم صهیونیستی وابسته بودند یا به کمک صهیونیست‌ها می‌رفتند، مورد اصابت قرار دادند.

در همین راستا، کاربران شبکه‌های اجتماعی در توئیت‌هایی شجاعت و مردانگی انصارالله یمن را ستودنی دانستند. کاربران همچنان اشاره داشتند که مقاومت یمن و پشتیبانی‌شان از مردم مظلوم غزه قطعاً در سرنوشت منطقه تأثیر مهمی خواهد داشت. در ادامه بخش‌هایی از واکنش‌های کاربران را مرور کرده‌ایم. 

 ایمن محمد العجری:

صبح امروز نیروی دریایی ارتش یمن با استعانت از درگاه خداوند متعال، دو ناو اسرائیلی به نام‌های «یونیت اکسپلورر» و «شماره نه» را در باب المندب هدف قرار دادند. کشتی اول با موشک نیروی دریایی و کشتی دوم با پهپاد نیروی دریایی مورد هدف قرار گرفت. 

علی یارتان!

 مهدی محمدی:

حملات یک ماه گذشته به بندر ایلات که عملاً آن را در معرض تعطیلی قرار داده و حملات کنونی به شناورهای رژیم در دریای سرخ بخشی از یک برنامه جامع است که محدود به دوره جنگ کنونی نخواهد بود. رگ حیات رژیم زیر ضربه شجاع‌ترین مردان دنیای اسلام است. 

 علیرضا تقوی‌نیا:

یمنی‌ها در دریای سرخ کشتی 

unity explorer را با موشک هدف قرار داده‌اند. این کشتی غول پیکر ۱۹۹متر طول و ۳۲ متر عرض دارد و با پرچم باهاما تردد می‌کند. گفته می‌شود اصابت به آن چنان مؤثر بوده که ممکن است غرق شود. قطع تجارت اسرائیل از طریق دریای سُرخ سیاست قطعی محور مقاومت است. 

علی یارتان!

 مهدی قاسم‌زاده:

حمله موشکی و پهپادی به ناوشکن امریکایی در کنار توقیف و ایجاد اخلال در مسیر تردد کشتی‌های صهیونیستی از سوی یمنی‌ها یعنی در دفاع از مردم غزه کاملاً جدی هستند، در محاسبات‌شان ترس هیچ جایی ندارد و برای پاسخ به هرگونه حماقت احتمالی (حتی از سوی امریکایی‌ها) نیز آمادگی دارند!

علی یارتان!

 مریم حسینی:

یمن در بیانیه‌ای اعلام کرد تا زمانی که جنایات به مردم غزه تمام نشه، آن‌ها هم هر کشتی که از اسراییل و وابسته به اسرائیل باشه رو امان نمیدن. واقعاً غیور هستن این یمنی‌ها! #طوفان_الأقصی

 و. مهدی:

یمنی‌ها اینجورین، چندروز ازشون صدایی در نمیاد! یکدفعه تو یک روز همزمان کشتی‌های «اسراییل، امریکا، انگلیس» مثلث شیطان رو با هم نوازش می‌کنند!

 فربد ابراهیمی:

یه خبر بگم برگاتون بریزه! یمنی‌ها امروز به دو کشتی حمله می‌کنند وقتی ناوشکن «کارنی» امریکا دخالت می‌کنه، ناوشکن رو هم هدف قرار می‌دهند! گویا یمنی‌ها نابودی اسرائیل و امریکا رو کنترات برداشتند. پسر! خیلی خوبید شما، علی یارتان. 

علی یارتان!

 عماد صادقی:

میگن وقتی کشتی اسقاطیلی وارد دریای سرخ میشه و رزمنده‌های یمنی رو از دور می‌بینن خدمه اون با هم می‌خونند: بزن بریم به سرعت برق و باد بزن بریم از اینجا.

علی یارتان!

 حسنا پرهامی:

کاری‌ترین ضربه‌ای که می‌شه به صهیونیست‌های پول پرست زد ضربه اقتصادیه و مجاهدان یمنی با بمباران کشتی‌های اسرائیلی دارن زحمتش رو میکشن. 

 کاربری با نام «سیاه خورشید»:

شکار جدید نیروهای دلاور یمنی! توقیف یکی دیگه از کشتی‌های تجاری صهیونیست و هدف قرار دادن کشتی‌های اسقاطیلی و ناوشکن امریکایی در دریای سرخ! بله یکی بزنید ۱۰ تا می‌خورید. 

 محمد صادق عبداللهی:

شجاعت یمنی‌ها در توقیف کشتی‌های صهیونیستی مصداقی از صدور انقلاب است که مد نظر امام خمینی (ره) بود. امام می‌فرمودند ما نمی‌خواهیم با سرنیزه کشورگشایی کنیم، می‌خواهیم مظلومان دنیا به خودباوری برسند و خودشان را از تحت سلطه بودن نجات دهند.

انتهای پیام