علیرضا شجاع‌نوری، بازیگر نقشِ سلمان فارسی به جشنواره آمد، ولی چهره‌اش را نشان نداد/ عکس

علیرضا شجاع نوری این روزها در سریال سلمان فارسی نقش اصلی را بازی می کند. داوود میرباگری و همکارانش از نورتون به شاهرخ خان بازگشتند تا این سریال مهم را به آرامی پخش کنند.

دو سه ماهی می شود که علیرضا شجاع نوری جلوی دوربین داوود میرباگری میانسال سلمان فارسی ظاهر می شود و او احتمالاً در سری جدید به گروه می پیوندد.

وی دیروز (پنجشنبه ، پنجم خرداد) برای تماشای فیلم “Gism” وارد جشنواره بین المللی فیلم فجر شد و چند کلمه ای درباره تأثیر این رویداد سینمایی در اوج و کیفیت سینمای ایران صحبت کرد. شجاع نوری نمی خواست ماسک خود را حتی جلوی دوربین برد چون به گریم و آرایش سریال «سلمان فارسی» پایبند است.

بازیگر ارشد سینما-تلویزیون گفت: “اساساً هر جشنواره ای می تواند به ارتقا cinema سینما کمک کند.” “آماده شدن برای دیدن فیلم فرصتی برای دیدن جشنواره است. این واقعیت که برخی در مورد بودجه و دسته بندی های اسمی صحبت می کنند برای جشنواره آزار دهنده است.”

همه جشنواره ها به ارتقا the کیفیت فیلم ها و کیفیت و بلوغ فیلمسازان ما کمک می کنند و می توانند نقشی خلاقانه داشته باشند. ” “وقتی یک فیلمساز از نقاط قوت و ضعف خود آگاه می شود و از آنها در کارهای بعدی استفاده می کند ، این باعث می شود او فیلم ساز بزرگتری از ما باشد.”

شجاع نوری با ابراز ناراحتی از اینکه برخی از رسانه های غربی گاهی می گویند تصاویر ما بهترین سلاح برای جلوگیری از عکس گرفتن از ایران و ایرانی و دادن تصاویر دقیق و پیام های صادقانه تر است.

علیرضا شجاع نوری بازیگر نقش سلمان فارسی به جشنواره آمد اما چهره / عکس خود را نشان نداد

5757