علیرضا جهانبخش: می‌خواهیم قدم‌های بزرگی برداریم

به گزارش خبرگزاری آوای البرز، علیرضا جهانبخش کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت: در مسیری که برای جام جهانی در پیش گرفته ایم، شرایط تاکنون مساعد بوده و قطعاً می خواهیم این مسیر را ادامه دهیم. عراق همیشه برای ما حریف سنتی و قابل احترامی بوده است و می دانیم بازی سختی خواهد بود. حریف تغییراتی دارد و با تمام قدرت می آید.

جهانبخش ادامه داد: به نظرم بازی فردا خیلی مهم است و خیلی سخت خواهد بود. بازی های پیش رو هم همینطوره ولی انشاالله در بازی فردا شرایط خوبی داشته باشیم زود تموم میشه می تونیم دل مردم رو شاد کنیم. با رفتن به جام جهانی برای فوتبال ایران گامی رو به جلو برداریم. ما همیشه بازی های حساسی را مقابل عراق انجام داده ایم و این مهم است. آنها ممکن است مانند ما لژیونر نباشند، اما همیشه بهترین و بهترین تکنسین های شخصی هستند. نسل جدیدشون هم خیلی خوبه. بشار سال ها در ایران است، بازی فوق العاده سختی خواهد بود، ما آماده ایم، نشان داده ایم برای یک بازی خوب آماده ایم.

جهانبخش در پایان گفت: بازی با عراق در جام ملت های آسیا بسیار دراماتیک بود، آن زمان خیلی جوان بودم، حق ما بود که برنده شویم اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد. ما 7 سال است که در موقعیت های مختلف بازی می کنیم و این بازی می تواند صعود ما را تعیین کند و حساس است. ما نسل جدیدی هستیم با شرایط متفاوت و به کیفیت خوب فکر می کنیم. بین دو تیم تفاوت هایی وجود دارد، اما با رشد روحی، کیفیت و آرزوهای بچه ها، این نسل نیازهای زیادی دارد. ما می خواهیم رویاهای بزرگ خود را محقق کنیم، می خواهیم قدم های بزرگ برداریم.

بیشتر بخوانید:

258 251