عطایی مچ تندروان را خواباند، پیکان رکورد زد

در هفته نهم لیگ برتر والیبال، فولاد سیرجان ایرانیان مقابل شهداب به پیروزی رسید و پیکان هم موفق شد تیم دوم لیگ را شکست دهد.

به گزارش آوای البرز، هفته نهم لیگ برتر والیبال مردان یکشنبه، ۱۲ آذر با هفت دیدار در شهرهای اردکان، تهران، گرگان، یزد، ارومیه، مشهد و رامسر پیگیری شد.

در مهمترین دیدار این هفته شهداب یزد که مدافع عنوان قهرمانی است میزبان فولاد سیرجان ایرانیان بود که در پایان شاگردان بهروز عطایی در فولاد موفق شدند شهداب را سه بر صفر شکست بدهند و صدرنشینی خود را تثبیت کنند. در طرف مقابل، شاگردان محمدرضا تندروان در شهداب هم با یک پله سقوط در رتبه پنجم قرار گرفتند.

تیم گیتی‌پسند اصفهان هم که تا پیش از این با صدر جدول تنها یک امتیاز فاصله داشت امروز مهمان پیکان تهران بود و سه بر صفر (۳۹ بر ۳۷، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۰) نتیجه را واگذار کرد اما در رتبه دوم باقی ماند.

شاگردان پیمان اکبری در پیکان هم رکورد پرامتیازترین ست این فصل لیگ را با کسب ۳۹ امتیاز در ست اول جابجا کردند. پیش از این مسابقه، بیشترین امتیاز ست فصل جاری ۳۳ امتیاز بود.  

تیم شهرداری ارومیه هم امروز مقابل مس رفسنجان سه بر دو (۲۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۷، ۲۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۲ و ۱۵ بر ۱۲) پیروز شد تا عبدالرضا علیزاده کار خود را با تیم ارومیه‌ با برد آغاز کند. پیش از هفته نهم جهانگیر سیدعباسی از سرمربیگری شهردار ارومیه کنار رفت و علیزاده جای او را گرفت.  

نتایج کامل هفته نهم لیگ برتر والیبال به شرح زیر است:

شهداب یزد صفر – ۳ فولاد سیرجان

(۱۶ بر ۲۵، ۲۱ بر ۲۵ و ۲۴ بر ۲۶)

ایفاسرام اردکان ۳ – ۱ سایپا تهران

(۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۵، ۲۲ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۱۶)

پیکان تهران ۳ – صفر گیتی پسند اصفهان

(۳۹ بر ۳۷، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۰)

پاس گرگان ۳ – ۱ چادرملو

(۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۸، ۲۲ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۲)

شهرداری ارومیه ۳ – ۲ مس رفسنجان

(۲۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۷، ۲۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۲ و ۱۵ بر ۱۲)

نیان الکترونیک ۳ – ۱ شهرداری گنبد

(۲۵ بر ۱۷، ۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۲)

هورسان رامسر ۱ – ۳ طبیعت

(۱۹ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۸، ۲۱ بر ۲۵ و ۱۶ بر ۲۵)

انتهای پیام

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.