عدالت باید در همه زوایای نظام دنبال شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، مجید قشول از حجت الاسلام در خطبه امروز دشمن را برای شکسته شدن نماز جمعه دعا کرد در حالی که به ویژه دکتر آیت الله در هفتمین روز تیر یاد و خاطره شهدای مظلوم را گرامی داشتند. قوه قضاییه مظهر عدالت اجتماعی و اقتصادی است. “

وی با بیان اینکه سیاست کلی نظام و یکی از اهداف اصلی مرحله دوم انقلاب عدالت است گفت: عدالت سیاستی است که همه جوانب جامعه را در بر می گیرد و چتر گسترده آن بر عهده همه افراد جامعه است.

خطیب نماز جمعه در شهر کاور با اشاره به افسانه سیاسی مردم در عرصه انتخابات گفت: تمام تحولات در عرصه سیاسی کشور بیانگر آینده ای روشن و بهتر از امروز است.

وی گفت: “قوه قضاییه و دولت در روزهای آینده فصل جدیدی از همکاری و ارتباطات را باز خواهند کرد ، و وقتی موجی از امید و شادی در میان اقشار مختلف جامعه ایجاد شود ، دشمنان ناامید و ناامید خواهند شد. برو .مشاوره ها.

حجت الاسلام گشول گفت: “با انتصاب رئیس جدید دادگستری در ده روز آینده ، شاهد افزایش هر دو شاخه مبارزه با فساد خواهیم بود.”

جلد امام جمعه یادآور شد: خدا را شکر مجمع انقلاب نیز به دنبال اقدامات مناسب برای پیشگیری و جلوگیری از فساد است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی در کاور ادامه داد: “ما از آیت الله شهید بهشی ، شهید انقلاب اسلامی ، و 72 شهید وی در حزب جمهوری اسلامی بزرگداشت می کنیم. رویس برای رئیس جدید قوه قضاییه آرزو می کند و برای او آرزوی موفقیت و ادامه این راه نورانی داریم.

روز جمعه امام شهر کاور همه را به رعایت قانون و پیشگیری از وقوع جرم در جامعه دعوت کرد: براساس اطلاعات دریافتی از کاور دادگستری ، تعداد پرونده هایی که در سال گذشته تحت صلاحیت این شهرستان قرار داشت 19 هزار و 786 پرونده بود که 5295 پرونده به شورای حل اختلاف ، 8239 پرونده به دادستانی و 3076 پرونده به شعبه قانون.