عبدالرضا علیزاده: حیثیت والیبال ارومیه را برگرداندیم/به راحتی میدان جنگ را ترک نمی‌کنیم

سرمربی تیم شهرداری ارومیه پس از پیروزی مقابل شهداب یزد گفت: نیامده‌ایم که به این راحتی از اینجا برویم. از سیزدهمی پله به پله و بازی به بازی برده‌ایم و بعد از دو، سه سال حیثیت والیبال ارومیه را برگردانده‌ایم.

به گزارش آوای البرز، تیم والیبال شهرداری ارومیه در دور برگشت نیمه‌نهایی لیگ برتر والیبال با نتیجه سه بر دو شهداب یزد را شکست داد تا به این ترتیب دو تیم در تعداد بردها برابر شوند و بازی سوم تیم صعودکننده به فینال را تعیین کند.

عبدالرضا علیزاده، سرمربی شهرداری ارومیه پس از پیروزی مقابل شهداب گفت: با اینکه در بازی اول باخته بودیم اما تماشاگرانمان از ارومیه پرشور آمدند و تشویق کردند. به تیم شهداب یزد خسته نباشید می‌گویم. به هر حال جنگ است و نیامده‌ایم که به این راحتی از اینجا برویم. از سیزدهمی پله به پله و بازی به بازی برده‌ایم و بعد از دو، سه سال حیثیت والیبال ارومیه را برگردانده‌ایم.

او ادامه داد: تیم‌مان خیلی خوب بازی می‌کند. ذخیره‌هایمان جزو جوان‌ترین بازیکنان لیگ در این مرحله هستند.

شهداب هم تیم خیلی خوبی است و دو سال قهرمان شده است. بازیکنان و ذخیره‌های خیلی خوبی دارد. هر کاری می‌کنی از بیرون بازیکنی می‌آیند که نتیجه بازی را تغییر می‌دهند. مخصوصا در گیم پنجم کم مانده بود به ما برسند. یک بازی خیلی  خوب بود. داور استثنایی سوت زد.

علیزاده در پاسخ به این سوال که آیا بخاطر استرس قسمت زانوی شلوار خود را جمع می‌کنید، گفت: جزو مربیانی هستم که اصلا استرس ندارم.   قبلا موقع بازیکنی دستم را می‌انداختم و زانو بندم را بالا می‌کشیدم و الان حس دریافت می‌گیرم و عین بچه‌ها  بازی می‌کنم.

او در مورد عملکرد آرمان صالحی لیبروی شهرداری ارومیه گفت: با آرمان خیلی کار می‌کنیم و با احترامی که برای حضرت پور لیبروی شهداب قائلم  اما ارمان جزو بهترین لیبروهای ایران است. آرمان الان استثنایی‌ترین سال والیبالش است. به او گفتم بهترین لیبروی لیگ شدی، در تیم ملی هم بازی کردی اما اگر می‌خواهی فاصله بگیری باید به فکر ایتالیا، روسیه و جاهای بالاتر باشی و برای جاهای بالاتر تمرین کنی. آرمان الان برای بهترینی جهان تمرین می‌کند.

علیزاده در مورد عملکرد عرشیا به‌نژاذ پاسور تیم خود و اینکه آیا احتمال دارد در آینده جای سعید معروف را بگیرد، گفت: عرشیا یکی از بهترین پاسورهای ایران است و خواهد شد. خیلی خوب تمرین می کند و باید خیلی تلاش کند. اگر می خواهد جای سعید معروف را بگیرد باید مثل معروف در عقب زمین توپ بگیرد و در زمین رهبری کند اما قطعا یکی از بهترین پاسورهای ایران خواهد شد.

انتهای پیام

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.