ظرفیت بخش معادن در قم مورد غفلت واقع شده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، احمد امیرآبادی فراهانی ، در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان پیش از ظهر یکشنبه در تالار کرامت فرماندار کام ، با اشاره به ویرانی استان در بخش گردشگری و خدمات ، اظهار داشت: گردشگری تعریف شده ، بخش خدمات آسیب دیده است. بحران کرونا و بخش پس از مصرف. برای فعال سازی آن باید مطالعاتی انجام شود.

وی گفت: در بخش سرمایه گذاری توانستیم 8 درصد سرمایه گذاری را نسبت به ظرفیت خم بپردازیم ، احتمالاً به دلیل پیگیری استاندار بوده است.

امیرآبادی فراهانی افزود: ما در مجلس کارگروهی در زمینه معادن ، محیط زیست و منابع طبیعی داریم.

به نظر وی ، تفاوت بین شرکای زیست محیطی و معادن باید برطرف شود. محیط زیست نباید با سرمایه گذاری معادن مخالف باشد ، از طرف دیگر معدنچیان باید مسائل زیست محیطی را در پروژه های خود در نظر بگیرند.

نماینده مردم کوم در مجلس شورای اسلامی در بخشی دیگر از سخنان خود به اجرای واکسیناسیون در کشور به ویژه در کوم اشاره کرد: علاوه بر این افرادی هستند که افراد را به هر نحوی از واکسیناسیون می ترسانند. طبق آمار و گزارشات دریافتی ، تمام پرستاران و کادر پزشکی در این موج دشوار به دلیل واکسن مرگ خود به صفر کاهش یافت.

امیرآبادی فراهانی با اشاره به مذاکرات و لغو تحریم ها گفت: قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ، مقامات وقت و حوصله زیادی را صرف تمایل فعلی کردند ، اما در سطح شور و شوق که در دولت قبل مشاهده شد.

وی افزود: اما با همه این استدلال ها ، ما نباید اقتصاد خود را تنظیم کنیم.

این مقام مسئول با اشاره به استفاده از ظرفیت اعضای جدید گروه شانگهای ، ادامه داد: ما باید از قابلیت های عضویت جدید اعضای جدید گروه شانگهای استفاده کنیم.

این نماینده با اشاره به سفر آینده خود به پاکستان گفت: هفته آینده به پاکستان سفر می کنیم و با اتاق بازرگانی شهر کراچی در مورد صنعت بالقوه کفش در این استان مشورت می کنیم. آه تو این استان می خواهد بازارهای هدف بیشتری برای تجارت پیدا کند.

به گفته میرآبادی ، صادرات این صنعت نیاز به پرورش و تصمیم گیری دارد. ما آماده دیدار با سفرای چین و پاکستان ، استاندار این استان و مقامات اقتصادی هستیم.