طلا فروش متقلب در زنجان جریمه شد

آفتاب‌‌نیوز :

رضا مظفری روز سه شنبه افزود: پرونده فروش ۶۳۱ گرم طلای تقلبی به ارزش ۲۳۸ میلیون ریال در شعبه چهارم بدوی تعزیرات حکومتی زنجان رسیدگی شد.

وی اضافه کرد: شعبه با توجه به مدارک موجود در پرونده، اتهام انتسابی را محرز دانست و متهم را علاوه بر پلمب واحد صنفی به مدت یک هفته به پرداخت ۲ میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

این مسوول ادامه داد: گشت مشترک تعزیرات حکومتی بر اساس شکایت شاکی، گزارش فروش ۶۳۱ گرم آلیاژ مس را تحت عنوان طلا برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کرده بود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با بیان اینکه پرونده‌های وارده به تعزیرات حکومتی در چند بخش رسیدگی می‌شود، خاطر نشان کرد: رسیدگی به پرونده‌های کلان مربوط به پرونده‌های قاچاق کالا، ارز و خودرو است که با توجه به نوع تخلف، زمان زیادی را به خود اختصاص می‌دهد.

مظفری با بیان اینکه سامانه ۱۳۵ تعزیرات حکومتی آماده دریافت شکایات مردمی است، گفت: این سامانه مربوط به ثبت شکایات است که مستندات مربوط در آن ثبت و سپس جهت پیگیری به رووسای شعب ارجاع می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان خاطر نشان کرد: در صورتی که مستندات مربوط قابل استناد باشد، پرونده تشکیل و رسیدگی می‌شود.

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.