طرح کاهش قیمت بلیت در سینماهای شهرداری تهران از اول تابستان اجرا می‌شود

مجید اکبرشاهی از کاهش قیمت بلیت سینماهای شهرداری تهران از ابتدای تابستان خبر داد.

مجید اکبرشاهی، مدیرعامل موسسه تصویر شهر گفت: طرح کاهش قیمت بلیت سینماهای موسسه تصویر شهر از ابتدای تابستان آغاز شده است.

به گزارش نویسنده گروه فرهنگ و هنر آوای البرز؛ مجید اکبرشاهی، مدیرعامل این موسسه از اجرای برنامه تابستانی در سینماهای شهرداری تهران خبر داد: تمهیداتی برای جذب مخاطب بیشتر به فیلم های فرعی.

وی افزود: از آنجایی که سینماهای موسسه شهر تصویر زیرمجموعه شهرداری تهران است و تامین رفاه و امکانات شهروندان از وظایف اصلی این موسسه است، تصمیم گرفتیم قیمت بلیت سینماها را در روزهای خاصی کاهش دهیم. ساعت ها. “

اکبرشاهی در تشریح جزئیات این پروژه و قیمت بلیت سینماهای زیر گفت: بلیت سه روز (شنبه، یکشنبه و دوشنبه) ابتدای هفته (ملت)، پردیس سینمایی تماشا، راگا نیم بها است. از ساعت 19:00 تا 1900 برای تمامی فیلم های پردیس ملت از 45000 دامنه به 35000 دامنه و از 35000 دامنه به 25000 دامنه در پردیس راگا و کمدی کاهش می یابد.

وی ادامه داد: این طرح از ابتدای تابستان تیر 1401 در سینماهای زیر اجرا می شود و در سایر روزهای هفته طبق روال روزهای سه شنبه و سه روز آخر بهای بلیت به نصف کاهش می یابد، روزهای هفته (چهارشنبه) ، پنجشنبه ها و جمعه ها) به قیمت تمام شده به شهروندان ارائه می شود.

مدیرعامل موسسه تصویر شهر تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تصمیم گرفتیم قیمت بلیت فیلم در پردیس سینمایی رازی واقع در منطقه 11 شهرداری تهران که یکی از سینماهای موسسه است افزایش نیابد. این فیلم هم همین‌طور است: «سال گذشته، هر روز هفته، بلیت‌هایی در 15000 دامنه به مخاطبان ارائه می‌شد.

مجید اکبرشاهی ابراز امیدواری کرد با اجرای این پروژه استقبال مخاطبان از فیلم ها افزایش یابد و سمرودی به سینماها بازگردد.

پردیس سینمایی گالری ملت در بزرگراه نیچه، در مجاورت پارک ملت با 12 سالن، هر کدام 3 سالن در پردیس سینمایی راگا در ری و منطقه خندوانه در منطقه یت آباد و میدان گمرک با 2 سالن تئاتر رازی در میدان گمرک برای میزبانی قرار دارد. شهروندان و سینما حضار.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به سامانه های فروش اینترنتی بلیت سینماتیکت، باکس آفیس 7 و ایرانتیک، جدول پخش فیلم ها و رزرو بلیت را در سالن های درج شده مشاهده کنند.

انتهای پیام/