طرح های پژوهشی شهرداری مشهد در شهر محمدیه استفاده می شود

پروژه های تحقیقاتی شهرداری مشهد در شهر محمدی در حال بهره برداری است

رئیس شورای اسلامی شهر محمدان گفت: با تبادل پروژه های عمرانی، پژوهشی و فرهنگی بین شهرداری مشهد و محمدی از تجربه کلان شهرها برای خدمت رسانی بهتر به مردم استفاده خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری آوای البرز از خاسین، علی حبیبی در این خصوص اظهار داشت: اعضای شورای شهر محمدان در سفر به مسجد جامع استان ضمن بازدید از تعدادی از پروژه های عمرانی و فضای سبز این کلانشهر به کارشناسان منتخب معرفی شدند تا از وضعیت اجرایی پروژه های عمرانی و عمرانی مطلع شوند. مدیریت شهری نمایی از این شهر.

وی بیان کرد: در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر محمدی و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد، دو طرف برای تبادل پروژه های عمرانی، پژوهشی و فرهنگی به توافق رسیدند.

حبیبی تصریح کرد: در این نشست در خصوص انتقال تجربه مدیریت شهری در اجرای برخی پروژه های اساسی از جمله احداث تصفیه خانه که با توجه به جمعیت قابل توجه آن یکی از نیازهای اساسی شهرستان است، تبادل نظر شد. محمدان و مهرگان.

رئیس شورای اسلامی شهر محمدی یادآور شد: تبادل اطلاعات مناطق مشترک با سایر شهرداری ها در دستور کار قرار دارد.

وی گفت: این الحاقات و جلسات موجب تعالی مجموعه ها می شود زیرا می توان تجربیات شهرداران و شوراها در سایر شهرها را تبادل کرد و دیدگاه های کارشناسی را تقویت کرد.

حبیبی تصریح کرد: مشکل مدیریت و انتقال دانش در شهرداری ها یکی از چالش های کنونی است و می توان با استفاده از تجربیات دیگران به رفع مشکلات کمک کرد.

وی افزود: در این جلسات ویژه تبادل پروژه های آموزشی فرصت همکاری مشترک در زمینه های مطالعاتی و تحقیقاتی را فراهم می کند، لذا مقرر شد در خصوص برخی موارد از جمله احداث تصفیه خانه با حضور کارشناسان تصمیم گیری شود. از مشهد

رئیس شورای اسلامی شهر محمدان گفت: شهرداری مشهد تاکنون هزاران پروژه تحقیقاتی، مقاله و مقاله انجام داده است که می توان از برخی از آنها برای اجرای پروژه های شهری محمدی استفاده کرد.

وی افزود: همکاری در زمینه انتقال دانش مدیریت شهری، استفاده متقابل از مهارت های خاص، برگزاری کارگاه های آموزشی، نشست های مشترک علمی، فرهنگی و اجتماعی با هدف ارتقای مهارت های مدیران و امکان بازدید از پروژه های تبادلی. تجربه و دانش یکی دیگر از موضوعات مهم مصوب در نشست مدیریت شهری است.

انتهای پیام/