طرح جامع شهری اراک و آشتیان مورد بررسی قرار می گیرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرنگار آنلاین علی اکبر کریمی در دیدار با وزیر راه و شهرسازی به خبرنگاران گفت که در جلسه امروز وزیر راه و شهرسازی در مورد موضوعاتی مانند پروژه های ناتمام وزارت استان ، این پروژه ها برجسته شد. در اسرع وقت تا پایان سال جاری.

نیاز مردم استان مرکزی به اتمام پروژه های نیمه تمام کاره راه و شهرسازی درست است

وی ادامه داد: پروژه هایی مانند اراک فرمهین، خنجینکمیجان قهاوند پروژه جاده آهنگران به سارو و کمیجان در شهر کمیجان پس از چند سال تکمیل و به بهره برداری نرسید که مشکلات زیادی را برای مردم استان ایجاد کرد. اوه به طور مستقیم.

نماینده مردم اراک ، خنداب کمیجان با حضور در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این طرح ها علی رغم تقاضای بسیاری از افراد درست و مهم هنوز عملی نشده اند ، از جمله بسیاری از تصادفات ، خسارات جسمی و تلفات جانی ، از جمله جاده رودخانه غربی. پروژه “محکم و متقاطع غیرهم سطح ورود به شهر خنداب، پل ورودی شهر اراک ، منطقه سنجان و جاده روستا در منطقه خار کهریس هزاوه وی در اراک ذکر کرد.

وی ادامه داد: برای تسریع در مطالعه و اخذ مجوز از کمیسیون ماده 23 راه سازی. در منداین به اراک خندابتسریع در مطالعات و دریافت مجوز از کمیسیون ماده 23 برای راه سازی وفسآقچه کهریس در شهر کمیجان و بودجه برای تهیه یک طرح تفصیلی جدید کلانشهر اراک نامه های ویژه ای را برای جلب رضایت و دستور وزیر سنگ و شهرسازی به وزیر تحویل داد و دستورالعمل های كتبی لازم را ارائه داد.

سوال وزیر راه و شهرسازی برای اعلام طرح جامع اراک

نماینده مردم اراک ، خنداب کمیجان در مجلس شورای اسلامی به وزیر راه و شهرسازی گفت که انتقادات زیادی به طرح جامع جدید اراک و طرح جامع آشتیان وارد شده است. .

نماینده مردم اراک ، خنداب سرانجام کمیجان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با تأیید و دستور وزیر راه و شهرسازی جهت تأمین اعتبارات لازم جهت تهیه برنامه مشخصی برای برنامه ریزی های شهری و مطالعات گردشگری در منطقه سنجان. کرهرود با هدف گسترش فضای سبز گران بهای منطقه و تقویت فعالیت های گردشگری و گردشگری در منطقه ، فرودگاه اراک در تسریع در پرداخت و پرداخت وام های مورد نیاز برای ایجاد و تکمیل خط هوایی اراک – تبریز – اراک توسط شرکت های هواپیمایی داخلی فعال تر خواهد بود. احداث آزادراه را در بین شهرهای تفرش نامه ویژه به وزیر راه و شهرسازی دنبال کنید.