طارمی آماده‌ترین لژیونر فوتبال ایران/ روزهای طلایی در انتظار بیرانوند

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا ، در مسابقات لیگ های اروپا ، لژیونرهای کشورمان تلاش می کنند عملکرد خوبی داشته باشند. در عین حال برخی از بازیکنان ایرانی که در فوتبال اروپا کار می کنند عملکرد خوبی داشتند.

مهدی طارمی بدون شک این روزها یکی از آماده ترین بازیکنان لژیونر فوتبال ایران است. طارمی 11 گل برای پورتو ، هفت گل در لیگ برتر پرتغال و چهار گل در سایر باشگاه های پرتغال به ثمر رسانده است. یکی از اصلی ترین دلایلی که طارمی موفق شده است مانند ریو ایو در پورتو بدرخشد ، جلب اعتماد سرمربی تیم است. سرجیو کنسیو سرمربی پورتو در ابتدا از طارمی به عنوان بازیکن ذخیره استفاده کرد و پس از چند بازی گذشته به عنوان یک بازیکن خوب به عنوان جایگزین مهاجم ایرانی ، توانایی خود را در ترکیب اصلی نشان داد.

رسانه های پرتغالی طارمی را یکی از آماده ترین مهاجمان فوتبال باشگاهی در کشورشان می دانند و اگر مهاجم تیم ملی کشورمان با همان تمایلات خوب بتواند بازیکن موثری در تیمش باشد ، بدون شک برای یک بازیکن عالی بازی خواهد کرد تیم از پورتو در آینده. از نظر بسیاری از کارشناسان ، طارمی هنوز جای پیشرفت دارد و پتانسیل این بازیکن با استعداد به طور کامل مشخص نشده است.

مهدی ثارمی

دروازه بان ژان بوتس در ابتدای فصل با علیرضا بیرانوند ، که به دلیل شیوع ویروس کرونا ، به دلیل مصدومیت در اولین مصدومیت ، از زمین بازی دور بود ، از نیمکت ایوان لکو محروم شد. اگرچه مدیر سابق آنتورپ روحیه او را خراب کرده بود ، اما با آمدن فرانک فروکتن ، بیرن واند توانست موقعیت بیشتری نسبت به قبل بدست آورد و اعتماد مربی جدید را جلب کند.

تردیدی نیست که موقعیت دروازه بانی با موقعیت های دیگر متفاوت است ، زیرا بازیکنانی که در موقعیتی غیر از دروازه بان بازی می کنند ، مشمول تاکتیک های کادر فنی هستند ، اما دروازه بان باید بتواند مهارت های خود را نشان دهد و عملکرد قابل قبولی داشته باشد.

علیرضا بایرونوند

آبراهام پاتر مانند مهدی طارمی از او به عنوان بازیکن تعویضی استفاده کرده است و در بعضی مواقع موفق به گلزنی شده است اما مصدومیت و بدبختی استفاده از موقعیت ها باعث شده است که او با نظرات سرمربی مخالفت کند البته در لیگ که در آن بازی می کند. به خودی خود نشان داده نشده است.

علیراسا جهانبخش

سردار آزمون در زنیت سن پترزبورگ بسیار خوب بازی کرده و کاملاً به سرمربی اعتماد دارد. آزمون با آرتم سوبا بسیار هماهنگ بود و او معدل بالایی را ثبت کرد. تردیدی نیست که تست در ادامه پیشرفت در فوتبال حرفه ای خود ، یک بازیکن موثر خواهد بود.

سردار آزمون

میلاد محمدی یکی از بازیکنان همیشگی تیم جنت بلژیک است و مانند بازی در روسیه بازیکن خوبی برای تیمش است. محمدی همچنین گاه به گاه به عنوان مدافع چپ درگیر گلزنی بوده و به نظر می رسد او می تواند در تیمی بهتر از جنت بازی کند.

میلاد محمدی

انتهای پیام / 4048 /