ضرورت افزایش نظارت بر بازار/ توزیع کالا عادلانه و در دسترس باشد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

حمید ملانوری خبرنگار آنلاین یکشنبه شب با اشاره به ایام الله در دهه فجر به کمیسیون تنظیم بازار خراسان جنوبی گفت: «با وجود تحریم ها و مشکلات پیش رو ، قدرت و انقلاب سیستم هر روز بیشتر می شود. “

وی با بیان اینکه با تحریم ، ایران اسلامی یکی از قوی ترین و امن ترین کشورهای جهان بود ، افزود: “جمهوری اسلامی توانسته است فرصت هایی را ایجاد کند و با مشکلات پیش رو مقابله کند”.

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به فرارسیدن ایام نوروز و مبارک رمضان گفت: مردم این روزها به طور فزاینده ای به نیازهای اساسی احتیاج دارند و این امر نیاز به برنامه ریزی مناسب دارد.

وی اظهار داشت: به عنوان کلیه دستگاه های اجرایی ، مسئولین و کارگزاران سیستم ، مردم نیاز به دقت ، هماهنگی و هماهنگی نیاز به مواد اولیه را دارند.

نظارت برای اطمینان از توزیع مناسب کالاهای اساسی ، در دسترس بودن و در دسترس بودن کالاهای اساسی ، مالیخولیایی ، همانطور که در Emp آمده است ، و قیمت ها باید در حداقل باشد.

نظارت باید مداوم و قوی باشد

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه نظارت بر بازار و کالاهای اساسی باید مداوم ، قوی و تعیین کننده باشد گفت: نیاز به برخورد قانونی با متخلفان است.

وی با اشاره به میزان کالای تأمین شده از روغن ، برنج و شکر در بازار در سال جاری گفت: مقدار کالای عرضه شده اندک نیست ، اما باید نظارت قوی انجام شود تا از عدم تخلف در مرحله تأمین اطمینان حاصل شود “

وی گفت: ما باید به طور جدی از تولیدكنندگان و مصرف كنندگان حمایت كنیم.

وی گفت: “تولیدکنندگان به دلیل شرایطی که در جامعه وجود دارد ، وضعیت خوبی و ساکت ندارند. علی رغم مشکلات و نگرانی های پیش رو ، آنها با مسئولان هستند. “

در برخی موارد ، ملانی رووری گفت ، یک سازمان باید از “صدمه سوicious به واحدها” جلوگیری کند: “با توجه به وضعیت فعلی جامعه ، تلاش برای تأمین و کاهش تقاضا ، حتی اگر تولید و عرضه گاهی مختل شود ، لازم است.”

تولیدکنندگان غیر مجاز باید منصوب شوند

استاندار خراسان جنوبی خواستار اعزام تولیدکنندگان فاقد مجوز شد: “وقتی فردی از جامعه برای ایجاد شغل و کسب درآمد وارد تولید می شود ، نباید آزاد شود.”

وی گفت: متأسفانه بعضی اوقات در بازار افراد غیرمسئولی درباره قیمت و نوع کالا اظهار نظر می کنند ، ما می خواهیم هر مسئولی در زمینه خود اظهار نظر کند.

ملانوری خواستار همکاری رسانه ها برای آرامش جو در جامعه شد: “برخی اظهارات افراد غیرمسئول در فضای مجازی ضعیف و م effectiveثر است و بازار را متزلزل می کند.”

خروج مرغ و تخم مرغ از استان را کنترل کنید

استاندار خراسان جنوبی اظهار داشت: از رئیس سازمان خاموش استان درخواست می کنیم جلسات مشترکی با اصحاب رسانه برگزار و گزارشات روزانه از شرایط و زیرساخت های بازار ارائه دهد.

وی با بیان اینکه باید جریان طیور و تخم مرغ از استان کنترل شود ، افزود: برای برقراری ارتباط بین تولیدکنندگان مرغ و کشتارگاه ها نظارت جدی لازم است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی درباره شیوع آنفلوانزای مرغی که به مزارع مرغداری استان ضربه زده است ، گفت: “مسئولان باید از طریق حمایت های مختلف این تولیدکنندگان را تشویق کنند.”