ضرب الاجل رئیس کل دادگستری هرمزگان برای تعیین تکلیف سریع پروژه شهر آفتاب کیش

به گزارش خبرگزاری آوای البرز از کیش، رئیس کل دادگستری استان هرمسگان در راستای بازدید از کیش و بازدید مردمی، هدف از سفر به این جزیره اجرای فرامین و سیاست های کلان مقام معظم رهبری اعلام شد. انقلاب وی گفت: در این راستا قوه قضائیه بر اساس حضور مستمر مردم در راستای رفع مشکلات و رفع موانع بر اساس سیاست های ابلاغی قوه قضائیه و مفاد دوره انتقال اقدام خواهد کرد. زمانی که از مسائل موجود آگاه شد، مستند کنید.

در این دیدار یاسین مطهری ساعد رئیس دادگستری کیش، محمد عباسی دادستان جزیره کیش، نمایندگان اقتصادی و حقوقی منطقه آزاد کیش و ناصر واثقی مالک این مجموعه حضور داشتند. شهر آفتاب و تعدادی از آسیب دیدگان این پروژه مسکونی.

مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری استان هرمسگان در این دیدار بازدید و تعیین تکلیف پروژه مسکن شهر آفتاب را دلیلی برای سفر به جزیره کیش عنوان و خاطرنشان کرد: شهر آفتاب کیش یک پروژه مسکونی در این شهر با 700 خریدار است. با پیگیری و استماع دستور کار هرمسگن و دادگستری کیش، موانع و مشکلات پیش رو، امیدواریم بتوانیم به زودی مشکلات پروژه از دست رفته و متوقف شده شهر آفتاب را مرتفع کنیم.

رئیس کل دادگستری هرمسگان در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه این پروژه در 15 سال گذشته به دلیل برخی مسائل بلاتکلیف مانده است، خاطرنشان کرد: با توجه به بازدید میدانی از پروژه در تلاش هستیم از خریداران و صاحبان پروژه دعوت به عمل آوریم. منطقه آزاد کیش، مسئولان و سازمان های نظارتی نسبت به رفع مشکلات این پروژه و رفع فوری مشکلات پروژه از دست رفته و متوقف شده شهر آفتاب اقدام کنند.

در نهایت مجتبی قهرمانی، سازمان منطقه آزاد کیش و صاحب پروژه با ابراز تأسف از مشکلات عدیده ای که در این سال ها برای پیش خریداران این پروژه مسکونی در جزیره کیش به وجود آمده بود، مهلت یک هفته ای تعیین کرد. آماده اعلام نظرات خود در مورد چگونگی از سرگیری این پروژه.

آخرین مهلت تعیین مسئولیت فوری طرح شهر آفتاب کیش از سوی رئیس کل دادگستری هرمسگنج

آخرین مهلت تعیین مسئولیت فوری طرح شهر آفتاب کیش از سوی رئیس کل دادگستری هرمسگنج

48