ضربه بزرگ به جهانبخش در تیم ملی!

آفتاب‌‌نیوز :

علیرضا جهانبخش در نخستین مسابقه تیم ملی ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ حضور ثابت در ترکیب مقابل هنگ کنگ داشت، اما بخاطر آسیب دیدگی نتوانست به بازی ادامه بدهد و در دقیقه ۷۴ با ناراحتی شدید و کوبیدن بطری بر مین بیرون آمد و روی نیمکت نشست که هنوز هم شرایط بازگشت به میادین را به دست نیاورده است.

کادر پزشکی تیم ملی ایران پس از این آسیب دیدگی جهانبخش عنوان کرده بود نهایتا یک الی دو هفته نیاز به طول درمان برای این ستاره لژیونر است، اما حالا با گذشت حدود یک ماه از دیدار مقابل تیم هنگ کنگ، او شرایط خوبی ندارد و امشب هم در فهرست نفرات تیمش برابر سلتیک اسکاتلند قرار نگرفته است.

تیم فوتبال فاینورد هلند در حالی که علیرضا جهانبخش را در فهرست بازیکنان خود ندارد، از ساعت ۲۳:۳۰ امشب (به وقت ایران) در ششمین و آخرین مسابقه خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مقابل سلتیک اسکاتلند قرار می‌گیرد که کسب هر نتیجه‌ای تغییری در جایگاه سومی آن‌ها به وجود نمی‌آورد و این تیم باید در دور یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا کارش را دنبال کند.

جهانبخش که در هشت مسابقه لیگ اردیویسه هلند یک پاس گل داده و در چهار دیدار لیگ قهرمانان اروپا هم یک گل در دیدار رفت مقابل سلتیک اسکاتلند به ثمر رسانده، در شرایطی امشب دور از فهرست مسابقه برگشت تیمش است که پس از فیفا دی در چهار بازی متوالی حضور نداشته است.

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.