صعود سه آزادکار ایران به نیمه نهایی/تقابل محمدیان با کایل اسنایدر – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، دیدارهای مقدماتی کشتی آزاد قهرمانی جهان در اوزان 61، 65 و 97 کیلوگرم امروز (شنبه) در شهر بلگراد صربستان برگزار می شود که طی آن نمایندگان کشورمان مقابل حریفان خود به برتری دست یافتند. وارد نیمه نهایی شد.

در وزن 61 کیلوگرم رضا اطری در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر یک بصیرعلی لی از مقدونیه را شکست داد. وی در دور بعد اسلام بازرگان اف از آذربایجان را با نتیجه 4 بر صفر شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله 6 بر 3 گئورگی وانگلوف از بلغارستان را شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. آتاری در این مرحله به مصاف نارمانداخ از مغولستان می رود.

در وزن 65 کیلوگرم رحمان عموساد خلیلی در دور اول با نتیجه 8 بر 1 جون سوک یون از کره جنوبی را شکست داد. وی در دور بعد، اسماعیل موسوکایف دارنده مدال برنز جهان از مجارستان را با نتیجه 6 بر صفر شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله عادل اوسپانوف از قزاقستان را با نتیجه 13 بر 2 شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. عموزاد خلیلی در این مرحله به مصاف حاجی علی اف قهرمان جهان و دارنده مدال نقره و برنز المپیک از آذربایجان می رود.

با وزن 97 کیلوگرم محمدحسین محمدیان پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر ساموئل شرر از سوییس را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله 8 بر 5 مقمد زاخاریف از اوکراین را شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. محمدیان در مرحله نیمه نهایی به مصاف کایل اسنایدر قهرمان المپیک و جهان از آمریکا می رود.

امروز (شنبه) ساعت 19:30 مرحله نیمه نهایی اوزان فوق برگزار می شود.