صعود آسان پرسپولیس با شکست حریف لیگ یکی/ ادامه روند صعودی اوسمار با سرخپوشان

مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی

صعود آسان پرسپولیس با شکست حریف لیگ یکی  ادامه روند صعودی اوسمار با سرخپوشان

پرسپولیس با عبور از نفت و گاز گچساران به مرحله بعدی جام حذفی رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، تیم‌های پرسپولیس و نفت و گاز گچساران در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی از ساعت ۲۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند و در انتها پرسپولیس به برتری ۳ بر صفر رسید. 

داور: کیوان علی محمدی

اخطار: –عیسی آل کثیر (پرسپولیس) ؛ مجید تاجیک، ساسان جعفری کیا و امیر محمد منصف (نفت و گاز گچساران)

گل: مهدی ترابی (۳۸) ، دانیال اسماعیلی فر (۴۷) ، عیسی آل کثیر (۵۵)

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، فرشاد فرجی، محمدحسین کنعانی‌زادگان (۸۷- مسعود ریگی)، عبدالکریم حسن، دانیال اسماعیلی فر (۶۸- وحدت حنانوف)، سینا اسد‌بیگی، محمد خدابنده‌لو، اوستون اورونوف، مهدی ترابی (۶۸- سعید صادقی)، وحید امیری (۷۷- امید عالیشاه) و عیسی آل کثیر (۷۷- اسماعیل بابایی).

ترکیب نفت و گاز گچساران: وحید اصغرزاده، علی حدادی فر، امیرحسین صالحی، محسن آقایی، امین رضایی قلعه، محمدمهدی عسگری، جلیل پناهی، علی قربانخانی (۷۱- علی نبی زاده)، مهدی کربلایی، مجید تاجیک و ساسان جعفری.

پرسپولیس در نیمه اول ۳۸ دقیقه زمان گذاشت تا موفق شد دروازه نفت و گاز گچساران را باز کند. در نیمه دوم هم که حریف چیزی برای از دست ندادن نداشت، پرسپولیس در دقایق آغازین به دو گل رسید تا برتری‌اش را تضمین کند. بعد از آن پرسپولیس با میل و اشتهای اولیه بازی نکرد تا نتیجه تغییر نکند.

گروه تحریریه علوم بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای پیچیده جهانی. با استفاده از تحلیل‌های کیفی و دقیق، شما را در جریان تغییرات جهانی قرار می‌دهم. با روشی آمیخته از روش‌های روزمره و نظری، به شما مطالب جذابی درباره اتفاقات جهانی ارائه می‌دهم.