صرفه جویی یک میلیون لیتر سوخت با اصلاح روشنایی معابر

محمد حسن متولی زاده در سخنرانی در جلسه دوم برای بررسی اقدامات لازم برای کاهش مصرف سوخت در کشور ، گفت: “ما به منظور کاهش ثبات شبکه ملی به کاهش مصرف سوخت کمک می کنیم. باید محافظت شود

اگر سوخت نیروگاه ها برای نیروگاه ها تمام شود ، بر پایداری شبکه برق تأثیر می گذارد و به همین دلیل صنعت برق تمام تلاش خود را برای اجرای مصوبات و دستورات دولت انجام می دهد.

مدیر عامل شرکت توانیر بر لزوم پیگیری برای جمع آوری و جمع آوری جدیتر شعب غیرمجاز و مراکز استخراج غیرقانونی از رامسر تأکید کرد: این موضوع باید به طور گسترده در روابط عمومی پوشش داده شود.

آقای توالیر همچنین با اشاره به ضرورت جلسات هماهنگی با مدیران استانی خاطرنشان کرد: توانیر گفت که مصرف روزافزون برخی صنایع ، از جمله آلومینیوم و سیمان ، باید جدی گرفته شود.

به همین منظور ، صنعت برق برای تشویق مردم به کاهش مصرف برق ، در نیروگاه ها تأثیر می گذارد تا مصرف سوخت نیروگاه ها را کاهش داده و مزایای مشترکان خانگی را در فصول تابستان و زمستان اعمال کند. بر این اساس ، مشترکان داخلی اگر مصرف برق خود را کاهش دهند ، از صنعت برق بهره مند می شوند.

مدیر عامل توانیر خاطرنشان کرد: همراهان می توانند با انجام اقدامات ساده مانند خاموش کردن لامپهای اضافی در منازل و ادارات ، کاهش اندکی شعله بخاری یا کاهش دمای محیط با یک اقدام ساده و همکاری ، مصرف گاز کشور را تا 10 درصد کاهش دهند. مردم ، از نظر گازرسانی و برق در کشور در روزهای سرد سال مشکلی ندارد.