صدور گواهی واکسیناسیون روی برگه باطله/ عکس

برخی از کاربران و رسانه های محلی در لارستان نوشتند که یادداشتی روی این برگه ساده با آنلاین مرکز خدمات جامع سلامت لورستان بی مورد باشد ، نامناسب است: در صورتی که نیازی به دادن کارت واکسیناسیون به افراد نیست ، آن را خارج نکنید. یک برگه ساده یا توسط دانش آموزان از دفتر تمرین دانش استفاده می شود.

مدیر مرکز خدمات جامع سلامت بایرام لورستان در دوشنبه گفت: این یادداشت فقط به افراد مسن و بی سواد داده شد ، با این نیت که آنها ممکن است کارت واکسن خود را از دست بدهند و این یادداشت ظرف یک ماه از دوز صادر می شود. معوقات دومی به آنها تحویل داده شد.

صدور گواهینامه واکسیناسیون در ورق زباله / عکس

مهراب ظفرنژاد ادامه داد: از سوی دیگر ، هر دوز واکسن باید به طور سیستماتیک در سیستم اپل ثبت شود.

ظفرنژاد گفت: “ما باید ازدحام و شلوغی سالن های تزریق واکسن در این روزها و شرایط خاص و خستگی شدید کارکنان مراقبت های بهداشتی را درک کرده و به ما انگیزه دهیم تا به آنها خدمت کنیم. ما نباید دو سال این کار را انجام دهیم – تلاش های متناقض و مضحک . “

مدیر مرکز خدمات جامع سلامت برام لارستان از این که این یادداشت وضعیت یک کارمند بهداشتی لارستان است (در تصویر در گروه مجازی) شکایت دارد و امنیت دانشگاه علوم پزشکی لورستان باید به این موضوع رسیدگی کند.

مدیر ایمنی دانشگاه علوم پزشکی لرستان آن را یک آشفتگی رسانه ای توصیف کرد و از رسانه ها و منتقدان خواست تا وضعیت کارکنان مراقبت های بهداشتی را در این شرایط سخت در کرونا بهتر درک کنند.

حسن آتش پنچه گفت: البته ما در قسمت بایرام به مجموعه داران و مسئولان بهداشتی هشدار لازم را داده ایم ، اما برای برخی از کاربران رسانه ها یا شبکه های اجتماعی ، اگر بخواهند مقاله ای منتشر کنند و مشکلات و مشکلات را گزارش دهند ، باید در شرایط خاص کرونری جمع آوری شود ، یا شکایات و انتقاداتی دارند. باید شنیده شود ، و بهتر است ارائه آن گزارش و محتوای انتقادی با پاسخ مدیر مربوطه همراه باشد.

ناحیه بیرام با حدود 15000 نفر جمعیت در قسمت جنوبی استان فارس واقع شده است.

47231