صدور مجوز ۲۳۰ دفتر پیشخوان دولت در آذربایجان‌غربی

صدور مجوز 230 دفتر پیشخوان دولت در آذربایجان غربی

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی گفت: پس از اعلام محدودیت های جدید از سوی دولت برای دفاتر پیشخوان، تعداد دفاتر پیشخوان در این استان به تعداد مجوزهای 230 دفتر پیشخوان افزوده شد و تعداد آنها به 475 دفتر رسید. دفاتر.”

به گزارش خبرگزاری آوای البرز از آذربایجان غربیقاسم جلیلی نژاد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی گفت:

وی افزود: شفافیت در ارائه خدمات و کاهش فساد در دستگاه های اجرایی در گرو برقی شدن خدمات دستگاه های اجرایی است که باید در توسعه دولت الکترونیک به دنبال آن باشیم.

رئیس کارگروه دفاتر پیشخوان دولت آذربایجان غربی گفت: درخواست تاسیس، تمدید، جابجایی، انتقال و سایر خدمات دفاتر پیشخوان دولت کاملا الکترونیکی بوده و نیازی به مراجعه حضوری ندارد.

وی افزود: در سناریوی فعلی الکترونیکی شدن خدمات اجرایی فوریت بیشتری دارد.

مدیرکل ارتباطات روستایی با اشاره به رسیدگی به تخلفات دفتری از سوی ستاد مبارزه با جرایم و فناوری اطلاعات روستایی گفت: از 134 پرونده تشکیل شده در سال گذشته 70 پرونده به مرحله رای گیری ارجاع شده است.

جلیلی نژاد با بیان اینکه کیفیت خدمات ارائه شده در دفاتر پیشخوان مدیریت شهری و دفاتر فناوری اطلاعات و ارتباطات روستایی به صورت مستمر در حال رصد است، گفت: با رعایت ضوابط مندرج در اصول صدور مجوز در صورت تخلف در صورت تخلف. همچنین متخلفان مشمول تخلف و امتیاز منفی، توقف خدمات، جریمه های مالی متناسب با تخلف و در نهایت لغو پروانه می شوند.

انتهای پیام/