صدور سند کاداستری برای ۲۰ میلیون هکتار از اراضی ملی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری کشور گفت: در ۴۰ روز گذشته ۲۰ میلیون هکتار از سطح ملی. زمین به ثبت رسیده است. کاداستر صادر شد.

حسن بابایی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری گفت: در 40 روز گذشته بالغ بر 20 میلیون هکتار از اراضی ملی به ثبت رسیده است. ” کاداستر صادر شد.

بابایی مدعی شد که جهادی یک کارگروه است کاداستر وی در کار شبانه روزی گام های خوبی برداشته است، تصریح کرد: تا پایان سال جشن تایید و توزیع مدارک پیش بینی می شود. کاداستر در اختیار داشتن منابع طبیعی در کشور.

وی ادامه داد: در حوزه فناوری نیز پس از بازدید از بخش های مختلف سازمان گام های خوبی برای الکترونیکی شدن برداشته شده و شاهد کاهش مراجعات از استان ها هستیم.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اشاره به بازدید از استان ها و واحدها ثبت وی گفت: هفته گذشته بیش از 95 درصد حوزه سفر ما به استان گلستان در حوزه انتخابیه بوده است. کاداستر پیشرفته.

وی افزود: استان گلستان از نظر جرم و جنایت یکی از سفیدترین استان هاست و از وضعیت خوبی برخوردار است.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در خصوص تکمیل کاداستر منابع طبیعی در برخی استان ها گفت: همدان در استان های آذربایجان غربی، کاداستر منابع طبیعی در حال تخلیه و واردات هستند کاداستر کرادون کاداستر زمین ها زیر کشت است.

بابعی افزود: تا امروز 102 میلیون هکتار از اراضی منابع طبیعی تحت مالکیت است کاداستر صادر شد.

وی با اشاره به استفاده از جوانان و مدیران جهادی در سازمان گفت: مدیران جهادی و دلسوز به اهداف سازمان می اندیشند و در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی اقدام می کنند. یک مدیر خوب باید سخت کوش و خلاق باشد و کارکنانش هم از او الگو بگیرند.

وی افزود: هر جا بازدید کردیم مدیر جهادی و زحمتکش بود و فساد و جرم کم بود.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خاطرنشان کرد: وضعیت کشور در یک دهه پیش متفاوت بود و امروز فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مرزهای جغرافیایی را جابجا کرده اند و این مکان و زمان و مکان معنایی ندارد.

در ادامه این مراسم رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، مدیرکل جدید ثبت شرکت ها یکی از اولویت های مورد توجه را شناسایی شرکت ها دانست. هیئت داوران اعلام کرد و گفت: شرکت ها می توانند با برخی شاخص ها باشند هیئت داوران با واقعیت در چارچوب هنجارهای قانونی با شرکت ها شناسایی شده است هیئت داوران شکست.

بابایی با بیان اینکه یکی دیگر از اولویت های حوزه ثبت شرکت ها اصلاح و بهبود فرآیندهای ثبت شرکت است، افزود: باید خدمات ویژه ای به شرکت هایی ارائه شود که در خدمت مردم و ایجاد اشتغال برای کشور هستند.

وی با تاکید بر ارتقای رتبه اقتصاد کشور گفت: نحوه ثبت شرکت ها و برندها می تواند در ارتقا و رتبه بندی اقتصاد کشور موثر باشد.

وی در خصوص برون سپاری برخی فرآیندها گفت: دفاتر اسناد رسمی می توانند فرآیندهایی را که هنوز الکترونیکی نشده اند برون سپاری کنند.

در پایان این مراسم علی اصغر دوربانی مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان سمنان به عنوان مدیرکل جدید ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری معرفی شد.