شگفتی بزرگ تیم لیگ یکی در جام حذفی

به گزارش خبرگزاری آوای البرز؛ تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و چادرملوی اردکان از ساعت 16 امروز (جمعه) در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز به مصاف هم رفتند که تقابل آنها در پایان به برتری یک بر صفر چادرملو انجامید.

تک گل این دیدار را علی طاهران در دقیقه 8+90 به ثمر رساند تا شاگردان سعید اخباری به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کنند. بدین ترتیب فولاد خوزستان نیز به سرنوشت صنعت نفت آبادان دچار شد و دومین تیم لیگ برتری حذف شده از جام حذفی لقب گرفت.

تا به اینجا صعود تیم‌های پیکان تهران، فجرسپاسی شیراز، مس کرمان، مس سونگون، سایپای تهران، گل‌گهر سیرجان، ذوب‌آهن اصفهان، استقلال ملاثانی و چادرملوی اردکان به مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال حذفی باشگاه‌های کشور قطعی شده است.

همچنین دیدار امروز چوکای تالش – تراکتور تبریز که قرار بود از ساعت 14 در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار شود به دلیل عدم‌حضور تیم چوکا به انجام نرسید تا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد این بازی تصمیمات لازم را اتخاذ کند.

این مرحله از رقابت‌ها فردا با برگزاری سه دیدار طبق برنامه زیر دنبال خواهد شد:

ملوان بندر انزلی – شهر راز شیراز، ساعت 15، ورزشگاه تختی بندر انزلی
نساجی مازندران – آلومینیوم اراک، ساعت 15، ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر
هوادار تهران – استقلال خوزستان، ساعت 15، ورزشگاه شهدای پاس قوامین تهران

258 258

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.