شکست شاگردان عطایی مقابل میزبان مرحله نهایی

به گزارش خبرگزاری آوای البرز؛ سومین روز از هفته سوم و مرحله نهایی مقدماتی لیگ ملت های والیبال 2022 امروز (پنجشنبه 25 تیرماه) در دو شهر اوزاکای ژاپن برای گروه 5 و گدانسک لهستان برای گروه 6 برگزار می شود. گروه.

در اولین دیدار در شهر گدانسک، تیم های ملی والیبال ایران و ایتالیا به مصاف هم رفتند که تیم کامل ایتالیا سه بر یک شاگردان بهروز عطایی را شکست داد و پنجمین شکست و تعداد برد و باخت خود را تجربه کرد. قرعه کشی تیم ایران

تیم ایران در ست دوم 27 بر 25 پیروز شد اما ست های اول، سوم و چهارم را به ترتیب با نتایج 25 بر 16، 25 بر 23 و 25 بر 23 واگذار کرد.

تیم ملی والیبال ایران این رقابت ها را با ترکیب میلاد عبادی پور، امیرحسین اسفندیار، مهدی جالو، محمد طاهر وادی، امین اسماعیل نژاد، امیرحسین توخته و محمدرضا حضرت پور آغاز کرد.

شاگردان عطایی در مرحله پایانی مقابل میزبان شکست خوردند

تیم والیبال مردان ایران ست اول این دیدار را با ایتالیا آغاز کرد اما از امتیاز پنجم امتیازهای متوالی زیادی را به حریف خود داد و وقت استراحت فنی این ست 12 بر 6 به سود ایتالیا بود. ملی پوشان کشورمان تلاش زیادی کردند تا اختلاف امتیاز دو تیم را کاهش دهند، اما نشد و در نهایت نتیجه این ست را 25 بر 16 واگذار کردند. تیم ایران در این ست دو امتیاز سرویس، دو امتیاز دفاع و 6 امتیاز حمله به دست آورد. احسان دانش دوست نیز در این مجموعه بازی کرد.

مرتضی شریفی در ست دوم جای خود را به اسفندیار داد. ایتالیا اولین امتیاز را گرفت و برتری این تیم در نظر گرفته شد تا اینکه بهروز عطایی با نتیجه 9 بر 5 به سود ایتالیا درخواست تایم اوت کرد. در ادامه بازی ملی پوشان در زمین پیشرفت کردند، هر دو تیم در امتیاز ۱۱ مساوی شدند و وقت استراحت فنی این ست ۱۲ بر ۱۱ به سود ایران بود. دیدار دو تیم در این ست بسته برگزار شد و در نهایت شاگردان بهروز عطایی ست را 27 بر 25 بردند و به این ترتیب دو تیم در یک ست به تساوی رسیدند.

تیم ملی والیبال ایران با شروع ست سوم با کسب چهار امتیاز متوالی گرجستان را مجبور به استراحت کرد. هر دو تیم در امتیاز 10 مساوی بودند و وقت استراحت فنی 12 بر 10 به سود ایتالیا بود. در ادامه این ست، تیم ایران سه امتیاز متوالی گرفت که عطایی با نتیجه 21 بر 18 به سود ایتالیا درخواست تایم اوت کرد. در نهایت این ست 25 بر 23 به سود ایتالیا به پایان رسید تا تیم ایران در ست شمار با نتیجه 2 بر یک عقب افتاد. امیررضا زرلک بدون شکست از ابتدای این ست در خط هافبک به تیم ملی پیوست.

شاگردان عطایی در مرحله پایانی مقابل میزبان شکست خوردند

شاگردان دی جورج اولین امتیاز ست چهارم را کسب کردند. امین اسماعیل نژاد با نتیجه 13 بر 9 دو امتیاز سرویس پیاپی به سود ایتالیا کسب کرد و سرمربی ایتالیا مجبور به استراحت شد. هر دو تیم در 15 امتیاز مساوی هستند. تیم ایران در نهایت نتیجه این ست را 25 بر 23 به حریف داد و به این ترتیب با نتیجه 3 بر یک مغلوب ایتالیا شد.

تیم ایتالیا در ابتدای بازی متشکل از سیمون آنزانی، ایوان زایتسف، دانیله لاویا، جیانلوکا گالاسی، سیمونه جیانلی و الساندرو میچلیتو است.

محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال به همراه ایرانیان مقیم لهستان به تماشای این دیدار نشست. هواداران ایرانی در طول بازی تیم ایران را تشویق کردند.

تیم والیبال مردان ایران در یازدهمین بازی لیگ ملت ها از ساعت 19:30 روز جمعه 26 تیرماه به مصاف اسلوونی می رود.

258 258