شهید رضایی‌نژاد الگویی بی‌نظیر برای جامعه دانشگاهی

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از ایلام، بهروز ناصری در مراسم سالگرد شهادت شهید هسته ای کشور، داریوش رضایی نژاد که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام برگزار شد، گفت. نمونه ای برای دانشجویان فرهیخته، امروز از برکات مقام معظم رهبری، مقام معظم رهبری و سایر مسئولین به ویژه دکتر ماوی دانشگاه آزاد اسلامی برخوردار است. تهرانجی کار میدانی و فعالیت های علمی پژوهشی را با رویکرد جهادی بر عهده دارد.

وی افزود: شهدای هسته ای کشور با خون خود درخت پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی را آبیاری کرده و چراغ راه جوانان انقلابی هستند. مردم این استان ایلام مفتخرند که فرزندی برمه ای چون شهید داریوش رضایی نژاد به جامعه داده اند و امروز نام این شهید بزرگوار در ایران اسلامی می درخشد. خودباوری و «ما می‌توانیم» را می‌توان در عملکرد و رفتار داریوش رضایی‌نژاد دید؛ جوانی که از شهری در این استان تا سطح علمی بالا و جوانان نخبه کشور ناملایمات زیادی را متحمل شده است. آزاد اسلامی به عنوان یک دانشگاه انقلابی باید بیش از پیش برای تبیین و تاکید بر راه شهدای نخبه در موسسات آموزش عالی کشور و به ویژه دانشگاه ها قدم بردارد.

شهید رضایی نژاد الگوی بی نظیری برای جامعه دانشگاهی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: با وجود جنایات و وحشیگری های رژیم صهیونیستی و آمریکا، دانشمندان ما را به وحشت انداخته اند. با حضور جوانان انقلابی و تلاش مراکز علمی و پژوهشی بیش از پیش شاهد ادامه راه و آرمان شهدای هسته ای به ویژه شهید داریوش رضایی نژاد هستیم.

شهید رضایی نژاد عمر خود را در جاهلیت سپری کرد

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام نیز گفت: 11 سال پیش خون پربرکت این شهید داریوش رضایی نژاد در مسیر اعتلای این کشور و صنعت رانندگی آن یعنی هسته ای ریخته شد.

حجت الاسلام عامر هادی زاده افزود: شهید داریوش رضایی نژاد به دلیل شرایط امنیتی در گمنامی عمر خود را سپری کرد و تنها پس از شهادت شناخته شد. این شهید نشان داد که از شهرهای کوچک می توان به مقام های عالی رسید.

گفت: امروز برای تکریم علم و دانش گرد آمده ایم. احترام به علم به معنای احترام به اساتید و احترام به دانشجویان است که کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی عملا این را ثابت کرده اند. چرا که با تلاش خود سعی در تربیت دانشجویانی دارند که در آینده مانند شهید داریوش رضایی از این دانشگاه فارغ التحصیل شوند.

شهید رضایی نژاد الگوی بی نظیری برای جامعه دانشگاهی است

به گزارش خبرنگار آنا، داریوش رضایی نژاد، شهید دانشمند هسته ای کشور، اول مرداد ماه سال 1390 در شهر آبدانان استان ایلام در مقابل چشمان همسر و فرزندش توسط رژیم سفاک صهیونیستی اعدام شد.

انتهای پیام/4121/