شهیدان رجایی و باهنر الگوی عملکردی دولت مردمی هستند

استاندار کردستان: شهیدان رجایی و باهنر الگوهای کار دولت مردمی هستند.

استاندار کردستان گفت: شهیدان رجایی و باهنر دولتمردان تراز انقلاب اسلامی و الگوی عملکرد رئیس دولت سیزدهم هستند.

خبرگزاری آوای البرز از کردستان می گوید؛ اسماعیل سرایکوشا در مراسم اختتامیه اولین دوره آموزشی ناظران ذبح دینی غرب کشور گفت: پیروی از راه شهدا در کشور، پیمودن راه مرجعیت، تلاش برای امید آفرینی. این طبیعت رئیس دولت مردمی است که صادقانه به مردم خدمت کند.
وی با اشاره به پایین بودن امید و اعتماد مردم به دولت در پایان کار دولت دوازدهم، افزود: دولت سیزدهم برای احیای این امید در پایتخت اصلی جمهوری اسلامی ایران تمام امکانات خود را هزینه کرد. منابع برای تکمیل بقیه کار روی زمین، اولین کار پرداخت بدهی های کلان بود. دولت رفته است.
استاندار کردستان ایجاد فاصله بین مردم و دولت قبل در پوشش کرونا را از دیگر موارد دانست و افزود: آیت الله رئیسی علاوه بر حضور مستمر در جلسات، برای دیدارهای حضوری به استان سفر می کند. -مقابله با مردم و ایجاد امید در میان آنها سرلوحه برنامه های آن است.
زارعیکوشا تصویب 17 هزار میلیارد اعتبارات عمرانی استان را حاصل سفر رئیس جمهور به کردستان برشمرد و آن را بی سابقه دانست و بیان کرد: با تحقق این مصوبات شاهد جهش بی سابقه ای در توسعه و تحول خواهیم بود. استان.
وی همچنین با بیان اینکه پروژه های نیمه تمام و پروژه های ناتمام در استان باز است که موجب دلسردی مردم شده است، تصریح کرد: در سفر رئیس جمهور به کردستان هیچ پروژه جدیدی برای تکمیل و بهره برداری از پروژه های ناتمام گذشته راه اندازی نشده است.
سرای کوشا با اشاره به اینکه باشماق اولین میزبان مرز رسمی مریوان به عنوان یکی از پایانه های خروجی زائران اربعین بود، این میهمان نوازی را مایه خیر و برکت برای استان دانست و خاطرنشان کرد: امام حسین (ع) مختص شیعیان نبوده است. . و مسلمانان و دیگر مذهبی ها. حمام ها نیز به این امان ارادت خاصی دارند.

در این مراسم ولی فقیه نماینده رسمی دامپزشکی کشور گفت: 500 کشتارگاه و 4000 بازرس شرعی وظیفه تامین گوشت حلال را در ایران بر عهده دارند.
این دوره آموزشی که با حضور ناظران مذهبی از استان های کردستان، ایلام، کرمانشاه، همدان، لرستان و مرکزی برگزار شد، با اهدای جوایز ناظران نمونه در کشتارگاه های غرب کشور به پایان رسید.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای موافق و 0 رای مخالف