شهر محمدیه کانون توسعه و ساخت مسکن در استان قزوین است

به گزارش خبرگزاری آوای البرز از خسوین ؛ جلسه معارفه شهردار جدید محمد یکشنبه با اعضای علی مهندس عمرانی فرماندار استانداری البرز ، نصیری استاندار البرز ، مصطفی صالحی مدیر کل دفتر شهر ، محمد جمعه محمد و اعضای شورای اسلامی شهر محمد برگزار می شود.

علی فاروق زاد در این نشست اظهار داشت: شهر محمدی به مرکز توسعه مسکن در استان ارزشمند خود تبدیل می شود و باید پتانسیل منطقه تقویت و احیا شود.

وی افزود: شهر محمد از نظر جمعیت و معماری دومین شهر استان محسوب می شود و مهرگان دارای پتانسیل بسیار بالایی برای مسکن در مناطق شهری است که توسط دولت جدید برای اجرای پروژه ها در نظر گرفته می شود.

فاروق زاد تصریح کرد: اخیراً 250 هکتار زمین ذخیره در محدوده شهری اعلام شد و با این ظرفیت امیدواریم شعارهای دولت در زمینه مسکن برآورده شود.

image_2021_10_10-14_57_20_913_1GW

کاسوین ، معاون عمرانی فرماندار گفت: زمین در منطقه شهری مهرگان که به دلیل مسکن رشد کرده و ارزش بیشتری پیدا کرده است ، باید برای توسعه و زیرساخت های شهر مورد استفاده قرار گیرد.

وی تصریح کرد: با وجود خدمات عالی ارائه شده در مناطق شهری محمدی و مهرگان ، همچنان در این زمینه با مشکلات زیادی روبرو هستیم و راه حل ها را دنبال خواهیم کرد.

فاروقزاد تصریح کرد: ما باید برای ایمن سازی کانال دشت کوسوین واقع در منطقه مهرگان ، ارائه نردبان سطح بالا برای مقابله با آتش در برج های مسکونی ، تمرکز بر مشکل آلودگی ، کاهش تولید و انحراف از منبع اقدام کنیم. به منبع ، با کمک Coswin ما باید جاده Coswin را مدیریت کنیم. “

وی در مورد کمبود نانوایی در مهرگان گفت: ما آمادگی داریم با دادن مجوزهای بیشتر مشکل مردم را برطرف کنیم و آماده راه اندازی نانوایی سیار برای رفع نیاز شهروندان در کوتاه مدت هستیم.

فاروق زاد تصریح کرد: امیدواریم شهردار جدید محمدیه در فاز اول با همکاری شرکت آب منطقه ای کوسوین نسبت به حصارکشی منطقه کانال در مناطق تهدید شده اقدام کند.

شهرداری باید به مسائل فرهنگی توجه بیشتری داشته باشد

معاون عمرانی فرماندار کاسوین تصریح کرد: حدود 70 درصد شهروندان بابت عوارض مختلف به شهرداری ها بدهکار هستند و این وضعیت نشان می دهد که یا اطلاعات خوبی در مورد اهمیت پرداخت عوارض وجود ندارد یا مردم به شهرداری اعتماد ندارند. با کمک رسانه ها. فعالیتهای بیشتری انجام دهید.

image_2021_10_10-14_58_12_743_043

وی افزود: علاوه بر ساخت و ساز ، باید فعالیت های فرهنگی را نیز در نظر گرفت تا شاهد پیشرفت شهر محمدیه باشیم.

فاروقصاد گفت: در بخش فرهنگی ، مسائل مختلفی مانند مبلمان شهری ، ترافیک ، فضولات ، فضای سبز و نگهداری فضاهای شهری را می توان در نظر گرفت و به ارتقای فرهنگ و سطح دانش مردم کمک کرد.

وی در مورد مشکلات ایستگاه عوارض گفت: این مشکل با نظارت بر هزینه دریافت عوارض موقتا برطرف شده است اما با احداث جاده مهرگان-کاسوین به طور دائمی برطرف می شود. ما می گوییم این کار باید انجام شود تسریع کرد. “

محمد ، شهری ایده آل برای زندگی معلولین

معاون عمرانی فرماندار کاسوین افزود: “شهر محمد پتانسیل پذیرش و ارائه الگوی زندگی برای معلولان را دارد و ما به تحقق این شعار کمک خواهیم کرد.

پیری 1

وی با اشاره به شهردار جدید محمدی ، “محمد پیری” ، به عنوان مدیر موفق اظهار داشت: وی به عنوان شهردار و مدیر باتجربه معرفی شده است.

در پی این امر ، شهردار محمدی به نمایندگی از فرماندار کاسوین ، فرمان مهندس عمران محمد پیریک را صادر کرد.