شهردار پردیس «کلید شهر» را بدست گرفت

به گزارش یک خبرگزاری آوای البرز از استان تهران؛ امروز بعد از ظهر قائم مقام استاندار تهران، فرماندار شهرستان پردیس، امام جمعه، جانشین فرماندهی سپاه و جمعی دیگر از مسئولین در این مراسم معرفی شهردار پردیس مراسم را انجام داد.

مسئولان حاضر در جمع حاضرین در جمع حاضران سخنرانی کردند، از زحمات شهردار سابق تقدیر کردند، ضمن خیرمقدم به رضا کارخان شهردار جدید، هدایایی به رسم یادبود به وی اهدا کردند و معاون استاندار را برای زیارت مزار شهدا همراهی کردند. از پردیس، موقعیت ها دیدن کنید. شهر کامل است.

عبدالعظیم رزایی فرماندار شهرداری از زحمات شهردار سابق تشکر کرد و گفت: ما در شهر پردیس به ویژه نسبت به انتصاب مدیران بسیار حساس هستیم. شهرداری هه من نگران شهر پردیس بودم که فکر میکردم شورا نداریم و انتخاب شهردار به عهده ما نیست ولی اسم آقای کارچانه رو شنیدم که مورد تمجید و اطمینان دوستان قرار گرفت. که تجربیات و سوابق او به من آرامش داد.

وی همچنین از منصوری استاندار تهران و ملکی معاون عمرانی برای این امکان تشکر کرد.

فرماندار شهرستان پردیس تصریح کرد: عملیات شهرداری فقط آسفالت است جدول و فضای سبز خیر، ما باید روی مسائل روانی و اجتماعی تمرکز کنیم و واضح است که این ویژگی باید در شهر جوانی مثل پردیس بیشتر نشان داده شود.

فرماندار شهرستان پردیس با ابراز تاسف از نبود شوراها در شهر پردیس گفت: متاسفانه عملکرد شوراها چندان خوب و تدافعی نبود و خود شهردار تصمیم می گیرد که توسعه شهر نیازمند حمایت فرماندار است. .

در پایان این مراسم رضا کارخانه شهردار جدید حکم را قرائت کرد ائمه شهرستان با حضور معاون فرماندار و سایر مسئولین به وی تقدیم کرد.

همچنین واحدهای مختلف و برخی ادارات شهرداری پردیس با اهدای هدایایی به رسم یادبود از شهردار سابق قدردانی کردند.

1

555

انتهای پیام/