شهادت یک مدافع امنیت در سنندج

آوای البرز/ کردستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: سرهنگ حسین یوسفی از کارکنان فرماندهی انتظامی استان کردستان امروز پنجشنبه در جریان اغتشاشات در سنندج به شهادت رسید.

مهدی رمضانی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران گفت: آشوبگران علاوه بر شهادت این سرهنگ نیروی انتظامی، خودروی وی را نیز آتش زدند.

وی افزود: در پی اغتشاشات امروز سنندج، رئیس کلانتری ناحیه ویژه شهری نایسر به شدت مجروح شد و حال وی وخیم گزارش شده است.

رمضانی با اشاره به کشته شدن مشکوک مردی در میدان محمدی سنندج، از احتمال قتل خبر داد: در زمان وقوع این حادثه هیچ یک از سربازان و ماموران نیروی انتظامی در مرکز میدان نبودند. ساعت محیطی، بنابراین با در نظر گرفتن محل جسد در میدان و سایر شواهد احتمال قتل تقریباً قطعی است و تحقیقات تکمیلی برای اعلام نظر قطعی انجام می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان افزود: پس از پایان حوادث امروز جسد یک نفر دیگر به یکی از بیمارستان های سنندج منتقل شد که محل کشته شدن وی هنوز مشخص نیست.

رمضانی با بیان اینکه امروز در سخس تعداد زیادی از نیروهای نظامی و انتظامی مجروح شدند، بیان کرد: در اغتشاشات دیروز کامیاران یک نفر کشته شد، قطعا موافقید.

وی با توجه به نفوذ ضدانقلاب در میان معترضان به خانواده ها نسبت به احتمال هرگونه فعالیت تروریستی از طریق ضدانقلاب هشدار داد و از این رو توصیه کرد خانواده ها از حضور فرزندان خود در تجمعات جلوگیری کنند.

انتهای پیام/