شناسایی عوامل چاقوکشی در سالن سینما کوروش

پلیس تهران می گوید در پی انتشار فیلمی از درگیری و آتش زدن سالنی در پردیس سینمایی کوروش، عاملان این درگیری ها را شناسایی کرده است.

به گزارش آوای البرز، چندی پیش ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد که درگیری چند نفر را در یکی از سالن های پردیس سینمایی کوروش نشان می داد که واکنش علی سرتیپی، مدیر پردیس سینمایی را در پی داشت. این اتفاق روز سه شنبه با نصف قیمت بلیت سینما افتاد. متأسفانه ساعت 23 سه شنبه شب در سالن سینما کوروش دو نفر از تماشاگران با چاقوهای نامتعارف هنگام تماشای فیلم شروع به کشیدن سیگار کردند که چند نفر از تماشاگران به آنها اعتراض کردند و با یکدیگر درگیر شدند. متهمان با کمک نیروهای امنیتی خارج و سپس پلیس آنها را دستگیر کرد که امروز به دلیل داشتن سلاح سرد و شرایط غیرعادی روانه دادسرا شدند.

وی ادامه داد: مکان، امکانات، حتی از نظر قانونی نمی‌توانیم هر فردی را که وارد فیلم می‌شود بررسی کنیم، بنابراین هیچ چیزی همراه آنها نیست، تصادفی نیست که فیلم. خود مجتمع شکایت کرده و امیدواریم این دوستان نتیجه کارشان را بگیرند.»

مرکز اطلاع رسانی پلیس در آخرین خبر اعلام کرد که عاملان درگیری در پردیس کوروش پایتخت شناسایی و دستگیری آنها در دستور کار پلیس پایتخت قرار دارد.

نیروی انتظامی بار دیگر تاکید کرد: استفاده از فولاد منجمد و نمایش قدرت و خودرو و برهم زدن نظم، امنیت، نظم و آرامش در جامعه ممنوع است و با این تخلفات با اقتدار برخورد خواهد شد.

انتهای پیام/