شناخت رفتار کرونا: بیشتر ناقلان زیر ۲۰ سال و آسیب‌پذیران بالای ۶۰ سال دارند

وی گفت: تعداد بیماران کرونا ویروس 30 تا 50 درصد کاهش یافته و تخت در برخی بیمارستانها از بیماران مبتلا به بیماری کرونا ویروس قلب تخلیه شده است. اگر وضعیت به همین ترتیب ادامه یابد ، میزان مرگ و میر بیماران کرون در کشور کاهش می یابد.

جان بابا ادامه داد: بار بیماری در هر استانی که مردم پروتکل ها و فاصله های اجتماعی بیشتری را دنبال می کنند ، کاهش یافته است.

وزارت بهداشت با توجه به سن بیماران به عنوان اولین و مهمترین عامل تأثیرگذار در مرگ عروق کرونا ویروس ، گفت: “یکی از دلایل جلوگیری از اجتماعات خانوادگی این است که خانواده ها به طور کلی مسن تر هستند و این افراد نگرانی جدی نشان داده اند.

12٪ بیماران بالای 80 سال و 36٪ بین 60 تا 80 سال سن دارند. 73٪ مرگ و میر مربوط به افراد بالای 60 سال است. بنابراین ، با محافظت از افراد مسن ، می توان 70 درصد مرگ و میر را کاهش داد.

جان بابی ادامه داد: ما باید توجه بیشتری به سالمندان داشته باشیم ، زیرا آنها آسیب پذیر هستند و وقتی بیمار می شوند ، متأسفانه خطر مرگ آنها افزایش می یابد.

وی گفت: افراد زیر 20 سال رابط این بیماری هستند. کودکان بدون علامت نیستند. این بیماری به راحتی به افراد مسن منتقل می شود. 73٪ از کسانی که می میرند بالای 60 سال هستند ، بنابراین باید از افراد سالم محافظت شود.

“بیماری های اساسی مانند دیابت و بیماری های قلبی همچنین میزان مرگ و میر بیماران را افزایش می دهد” ، تراکم جمعیت در استان ها بر شدت و شدت بیماری تأثیر می گذارد. “در استان های مرکزی که تراکم جمعیت بیشتری نسبت به استان های جنوب و جنوب شرقی دارند ، جمعیت باید افزایش یابد و آنها باید بیشتر مراقب باشند.

“موج سینوسی بیماری به طبیعت اجتماعی مردم و آداب و رسوم بستگی دارد. اصل نظارت بر اقدامات بهداشتی و فاصله اجتماعی و پرهیز از حضور در مجالس و مهمانی ها است.”

جان بیبی گفت: “کاهش مرگ و میر یک عمل مردم است و همه ما می دانیم که این باعث کاهش بار بیماری می شود. هرچه بار بیماری افزایش می یابد ، مرگ و میر افزایش می یابد ، که عامل اصلی کاهش مرگ و میر است.” این رفتار مردم است.

وی ادامه داد: یکی دیگر از عوامل کاهش مرگ و میر افزایش مهارت ، تجربه و مراقبت از کادر پزشکی است. این بیماری نیاز به مراقبت دارد و م mostثرترین عامل تأمین اکسیژن و داروهای ضد التهاب لازم به بیمار است که متأسفانه به درستی برچسب گذاری نشده اند.

معاون وزیر دفاع گفت: تولید واکسن یک موفقیت بزرگ برای ما است. گروه های زیادی در آن کار کرده اند تا با دنیا ارتباط برقرار کنند. روند تولید واکسن در کشور آغاز شده و از طرف دیگر دولت در تلاش است تا واکسن وارد کند. امیدواریم این اتفاق بیفتد. بگیر

وی گفت: مردم لازم نیست نگران واکسن باشند ، اما واکسن به تنهایی ما را به این نتیجه نمی رساند که می توانیم از شر بیماری خلاص شویم ، این یک بیماری کشنده است. واکسن ها راهی برای کاهش شدت بیماری است ، اما تا انتشار نتایج دقیق واکسن ، باید این دستورالعمل ها رعایت شود.

معاون وزیر بهداشت ادامه داد: خوشبختانه تمام داروهایی که به روند بهبود بیماری کمک می کنند در کشور تولید می شود.

وی گفت: “سطح مهارت کارکنان پزشکی با گذشت زمان و تجربه و آموزش افزایش یافته است.” وی افزود که میزان اکسیژن مورد نیاز در بیمارستان ها و در شرایط عادی 2 لیتر در دقیقه در بخشهای عادی است اما در شرایط عادی. “تاج در این بخشها 10 تا 15 لیتر و در بخش مراقبت های ویژه 30 لیتر است. خوشبختانه تولید کنندگان اکسیژن و اهدا کنندگان کمک می کنند.

235231