شرایط فنی و امنیتی پایدار در متروی تهران حاکم است

رئیس پلیس پیشگیری ناجا وضعیت مجموعه مترو را از نظر فنی و ایمنی قابل قبول و پایدار دانست.

به گزارش آوای البرز، سردار مهدی معصوم بایگی در بازدید از خطوط 1 و 2 مترو و مرکز فرماندهی مترو در تهران و حومه: لذا این خدمت بسیار ارزشمند و جای تقدیر و تشکر دارد. طبق اطلاعاتی که در این بازدید به من دادند، این شرکت اقدامات بسیار خوبی را برای اطمینان از قابل قبول بودن و پایداری مجموعه از نظر فنی و ایمن انجام داده است.

مسعود بیجی با اشاره به نقش مهم مردم در مترو تهران افزود: وقتی همه در مکان های عمومی هستیم باید تابع قانون باشیم زیرا مشمول حقوق مردم است. مشاهده کنید و بتوانید خدماتی ارائه دهید که به دیگران آسیب برساند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا خاطرنشان کرد: همکاری مردم با خادمان باید همکاری بعدی باشد و هر چه مردم بیشتر همکاری کنند طبیعتا خدمات بیشتری نیز انجام خواهد شد. مثلاً باید مراقب خودروهای زنانه باشیم. علاوه بر حقوق مردم، این حق اجتماعی زنان است که باید رعایت شود.

علی عبدالله پور مدیرعامل شرکت بهره برداری شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه ضمن خیرمقدم به رئیس پلیس پیشگیری ناجا و قدردانی از زحمات پلیس مترو گفت: تلاش و رشادت این عزیزان مترو را به مکانی امن برای خانواده ها تبدیل کرده است. امروز. «منتظر سفرهای شهری خود باشید.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، وی با بیان اینکه در حال حاضر 7 خط به طول 270 کیلومتر در مترو تهران در حال تردد است، اظهار کرد: مترو تهران روزانه 2100 قطار را تردد می کند. مردم این کار را انجام دادند، ما تمام خطوط مترو را به صورت لحظه ای کنترل می کنیم و تنظیمات لازم را برای حفظ امنیت عمومی و ارائه خدمات به موقع در این شبکه انجام داده ایم.

انتهای پیام/