شرایط برگزاری انتخابات سالم، قانونی و کاملا بهداشتی فراهم است

فرمانده پایگاه عملیاتی کرونا گفت که همه شرایط برای یک انتخابات سالم ، قانونی و کاملاً بهداشتی در کشور فراهم است.

آوای البرز به نقل از وزارت کشور ، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و فرمانده قرارگاه عملیاتی کرونا در پانزدهمین نشست اردوگاه عملیاتی کرونا شرکت کردند. ارگانهای مربوطه به پشتیبانی عمومی و تلاشهای م ofثر دستگاههای اجرایی در کنترل و کنترل بیماری عروق بیماری کرونا قلب مراجعه می کنند. وی گفت: در جلسه امروز بحث انتخاب تحریم ، انتخاب و موضوع واکسن برای گروه های پرخطر مورد بحث قرار گرفت.

وزیر کشور درمورد موضوع مهم پیگیری ممنوعیت های حمل و نقل و جرایم علیه مجرمان در این زمینه گفت: طبق گزارش وزارت بهداشت و اجرای قانون اقدامات موثری در این زمینه انجام شده است.

رحمانی فضلی برای رصد موضوع اصلی قرنطینه برای بیماران و بیماران اظهار داشت: اگر بتوانیم جلوی غرق شدن بیماران را بگیریم ، چه در بیمارستان و چه در خانه ، قطعاً بقیه افراد می توانند در شرایط بهتری کار کنند.

فرمانده پایگاه عملیاتی کرونا در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به وضعیت بیماری در سراسر کشور گفت: خدا را شکر هنوز بیماری در همه استانها در حال بهبود است.

رحمانی فضلی گفت که وضعیت فقط در سه استان هرمزگان ، کرمان ، سیستان و بلوچستان متفاوت است: “ما در این استان ها نیاز به مراقبت جدی داریم.

وی در این باره گفت: در جلسه امروز اردوگاه تصمیمی اتخاذ شد. دستور کارهای لازم بهداشتی باید مطابق با حداکثر پروتکل های بهداشتی با این استانها ارتباط برقرار کنند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی سپاه کرونا در مورد وضعیت جاده های بین استانی در کشور طی چند روز آینده گفت: “بر اساس گزارش پلیس ، مردم با تصویب سازمان بهتر از سالهای گذشته و تعطیلات قبلی عمل می کنند. ستاد ملی کرونا. “من می خواهم از مردم عزیز کشورمان بخاطر مشاهده داوطلبانه پروتکل ها و توصیه های بهداشتی و تلاش مجریان قانون تشکر کنم.

موضوع تزریق واکسن به گروه های پرخطر در این زمینه توسط وزیر کشور عنوان شد: وزارت دفاع گزارشی درباره واکسیناسیون برای افراد بالای 60 سال ارائه داده است که در این صورت واردات واکسن در یک مرحله به تأخیر می افتد.

وی افزود: انشاالله با ظهور واکسن ها ، واکسن طبق برنامه تزریق شود.

فرمانده پایگاه عملیاتی کرونا گفت که علاوه بر وارد کردن واکسن های خارجی ، واکسن های داخلی نیز در حال بررسی است و وزارت بهداشت ارزیابی نهایی واکسن های داخلی را در تاریخ 20 ماه جاری انجام می دهد.

رحمانی فضلی ابراز امیدواری کرد: انشاالله وزارت بهداشت گزارشی را در مورد تأیید واکسن داخلی منتشر می کند. واکسیناسیون قطعاً طی چند روز آینده آغاز می شود.

وزیر کشور خاطرنشان کرد که در صورت واکسیناسیون عمومی ، ما منتظر تولید داخلی هستیم. وی نوشت: “متشکرم … ظرفیت سازی خوبی صورت گرفته است و گروه های پرخطر می توانند واکسینه شوند ، معمولاً افراد بالای 60 سال طی چند ماه.”

رحمانی فضلی اظهار داشت: 75 تا 80 درصد مرگ و میرهای این گروه سنی بالای 60 سال است بنابراین واکسیناسیون این گروه باعث کاهش چشمگیر مرگ و میر در کشور می شود.

فرمانده پایگاه عملیاتی خبرنگار کرونا گفت: “تا زمانی که به کنترل مطلوب برسیم ، همه عزیزان ما باید از خود و دیگران مراقبت کنند.”

مسئله انتخابات و تاج آخرین نکته سخنرانی وزیر کشور امروز است که وی در آن گفت: “دستورالعمل های ویژه ای برای انتخابات تدوین شده و به مردم ، مدیران و ناظران ابلاغ شده است.”

رحمانی فضلی با اشاره به تمایل کامل همه نهادها برای انجام انتخابات مطابق با پروتکل های بهداشتی گفت: “در روزهای تبلیغات و انتخابات ، ما اجازه نمی دهیم انتخابات با نظارت حداکثر یک جشن مهم و سیاسی باشد. پروتکل ها ؛ “بستری برای بیماری ها باشید.

سرانجام وزیر کشور گفت: من به عزیزان کشورمان اطمینان می دهم که همه شرایط برای یک انتخابات سالم ، قانونی و کاملاً بهداشتی مهیا است.

انتهای پیام