شب قدر را باید قدر دانست/ امشب بهترین زمان برای طلب آمرزش گناهان است

یک متکلم بیان کرد؛

شب قیامت را باید تحسین کرد / امشب بهترین زمان برای استغفار است

حجت الاسلام والمسلمین محمد بامری گفت: شب های قدر بر احیا و شب زنده داری تاکید زیادی داشته است و باید از شب قدر تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری آوای البرز؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد بامری با اشاره به فرا رسیدن لیالی قدر گفت: شب قدر به معنای واقعی نزول بزرگی در دل قرآن بود. پیامبر بزرگ اسلام.

وی افزود: این شب فضیلت زیادی دارد، اهمیت و اهمیت شب قدر بسیار بالاست، خداوند در قرآن می فرماید ارزش آن از هزار شب بالاتر است.

این عالم دینی بیان کرد: شب قدر تنها شبی نیست که قرآن در آن نازل شده، بلکه شبی است که فرشتگان نیکوکار نیز در آن نازل می شوند.

حجت الاسلام والمسلمین بامری با بیان اینکه شادی مؤمنی که بتواند در این شب از خداوند متعال طلب آمرزش و مغفرت کند، اظهار کرد: همانا هر که خالصانه از خداوند طلب مغفرت کند، آمرزیده می شود.

وی با اشاره به اینکه تاکید بر مبعث در این شب باشکوه بوده است، خاطرنشان کرد: به خدا قسم با انجام اعمال در شب غدیر جزء نجات یافتگان خواهیم بود.

این متکلم خاطرنشان می کند: همانگونه که خداوند فرموده «صدا کن اجابت می کنم» بهترین زمان برای ارتباط با خداوند برای رفع گناهان شب قدر به عنوان یک فرصت طلایی در اختیار انسان قرار گرفته است. .