شبکه لبنانی المیادین: صندوق‌های رأی ایران، حساب‌وکتاب خارج را بر هم زد

شبکه خبری المیادین ، ​​گروه بین الملل خبرگزاری آنلاین آوای البرز ، آخرین برنامه تحلیل شب جمعه خود را برای انتخابات همزمان با انتخابات ریاست جمهوری ایران و در چارچوب پوشش ویژه این مراسم جمعه شب ارائه کرد.

المیادین با اشاره به مخالفت جمهوری اسلامی در خارج از کشور و پیروی از این مسئله ، جعبه های رأی گیری حسابها و کتابهای خارجی را مسدود کرده بود ، اما در مورد صحت انتخابات تردید کرده و رای دهندگان را ترغیب کرده است. چرا غربی ها از یک حرکت دموکراتیک بی فایده می ترسند؟

نتایج انتخابات و تغییرات جدید برخی از رسانه های اسرائیلی مشاهده کردند که انعکاس انتخابات ایران در تل آویو قوی است و نشانه هایی از نگرانی را نشان می دهد ، این سوال را ایجاد می کند که آیا نتایج انتخابات شبکه لبنان و تغییر جدید توافق هسته ای را متوقف می کند؟


گزارش انتخابات در تل آویو

المیادین ادامه داد: “ایرانیان با استفاده از جوهر انتخاباتی کاملاً واضح ، نقشه راهی برای آینده خود ترسیم کردند ، گزینه های خود را تعیین کردند و ثابت کردند که اختلاف نظر یک چیز است و چیز دیگری.” این پدیده در جامعه ایران ثابت است زیرا زندگی سیاسی این کشور تنوع جامعه آن را نشان می دهد. انتخابات امروز در ایران در رسانه های غربی کابوس نبود. رفتاری برخلاف الفبای دموکراسی.

المیادین رسانه های غربی را به رسانه های خلیج فارس اضافه کرد [فارسی] رهبر معظم انقلاب ایران فرمودند که آنها در مورد انتخابات ایران تردید دارند و برخی از منتقدان انتخابات ایران فرق صندوق و صندوق را نمی دانند.

حسین رائوران ، کارشناس مسائل سیاسی منطقه ، جمعه شب مهمان برنامه تحلیلی “الماسیا” بود. وی گفت در طول 40 سال گذشته انقلاب هیچ انتخابی لغو یا موکول نشده است. این واقعیت که انتخابات در ایران در حال انجام است و هیچ کس آنها را تحریم نمی کند ، نشان می دهد که همه در ایران متحد هستند و خواهان تغییر در رژیم فعلی هستند.

در پاسخ به س questionالی درباره چگونگی نگاه و انتقاد ایالات متحده به انتخابات آمریکا قبل از انتخابات ، جوك كارشناس سیاسی آمریكا از واشنگتن دی سی مهمان دیگر بود. دولت دونالد ترامپ می گفت ایران یک سیستم است [آیت‌الله] خامنه ای ، بنابراین هیچ تفاوتی بین رئیس جمهور اصلاح طلب یا اصلاح طلب وجود ندارد. اما دولت بایدن

انتخابات ایران نمایشی از اعتراض ایران به تحریم های ایالات متحده طی سالهای گذشته است. دولت ایالات متحده نیز منتظر نتیجه انتخابات است.

انتهای پیام / ص