سیل در کلات جان ۴ نفر را گرفت

آوای البرز/ خراسان رضوی فرماندار کلکته گزارش داد که یکی از اعضای خانواده بر اثر باران، تگرگ و سیل در این شهر کشته شده است.

علی صلاحی در گفت وگو با آوای البرز، اظهار کرد: امروز پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه، بارش شدید باران و تگرگ باعث جاری شدن سیل در برخی نقاط کلکته و طغیان رودخانه ها شد.

وی بیان کرد: یک دستگاه خودروی پراید در یکی از رودخانه های منطقه ساوین و سرود و ارتکند تصادف کرد که متاسفانه چهار نفر از اعضای خانواده به زیر آب رفتند.

وی افزود: تاکنون جسد سه نفر از آنها پیدا شده و یک نفر دیگر مفقود است که تیم امداد و نجات هلال احمر به دنبال نفر چهارم است.

صلاحی گفت: تاکنون تلفات جانی گزارش نشده است و امیدواریم بر تعداد قربانیان سیل افزوده نشود.

فرماندار کلکته با اشاره به خسارات ناشی از سیل در سایر مناطق گفت: بیشتر بارندگی ها به صورت تگرگ بوده که خسارت کلی به محصولات باغی و زراعی این شهرستان وارد شده است و کارشناسان میزان خسارت را برآورد می کنند. . در واقع.

سیل در برخی مناطق به خط انتقال آب آسیب رساند و آب سه روستا از جمله روستاهای چم کهنه، کله نو و سارود را قطع کرد و در برخی مناطق آب گل آلود بود.

فرماندار کلکته گفت: تیم مدیریت بحران شهر، آبرسانی روستایی، بزرگراه، نیروی امداد و نجات هلال احمر و اورژانس از صبح زود در این منطقه فعالیت و عملیات را آغاز کرده اند.

وی بیان کرد: از همشهریان و گردشگران تقاضا داریم در صورت مراجعه به طبیعت برای گشت و گذار و تفریح ​​از پارک خودرو و انحراف رودخانه خودداری کنند، زیرا این مناطق نیز در حالت عادی دچار سیل نمی شوند، کاملا آرام و طبیعی است، فرصتی برای گرفتن وجود ندارد. هر اقدامی برای فرار از آنجا که مردم به طور ناگهانی در سیل گرفتار می شوند.

انتهای پیام/