سپند و نوفل‌لوشاتو میزبان دو نمایش جدید می‌شوند

دو نمایش «شب بخیر مادر» و «دلاور» به تماشاخانه سپند و نوفلوشاتو می رود.

به گزارش آوای البرز به نقل از روابط عمومی گروه، نمایش «شب بخیر مادر» به کارگردانی احسان حسین خانی و تهیه کنندگی سعید روستای از سوم خردادماه در سالن شماره دو پردیس تئاتر سپند اجرا می شود.

این نمایشنامه 90 دقیقه ای نوشته مارشا نورمن و ترجمه حمید احیا است. رعنا مقدم و صبا مهدویان نقش های اصلی را ایفا می کنند.

و کارگردانی این نمایش ممکن است از گروه اجرایی باشد. دستیار کارگردان و برنامه ریز: سرور قرایی، مدیر صحنه: فاطمه مهرین، دستیار صحنه: فاطمه محمد نژاد، طراح نور: رضا خسرویی، طراح صحنه و لباس: رعنا مقدم، طراح دکر: رضا گنجی، طراح پوستر: طراح پوستر: : الهه کوهبر، عکاسان: مهدی رمضانی، کیمیا نوروسا، علیرضا مقدم – استودیو پاپیون، مدیر روابط عمومی: عامر گالیچی، مدیر امور رسانه: عامر پرشین آنلاین.

این کارگردان با ارائه خلاصه ای از این نمایش می گوید: «شب بخیر مامان» داستان جسی و مامان است که سال ها در یک خانه با هم زندگی می کنند و همه چیز آرام و ساده پیش می رود. اما در شب نمایش، جسی تصمیم خود را به مادرش اطلاع می دهد

پیش فروش نمایش «شب بخیر مادر» از پنجشنبه 89 در سایت تیوال آغاز می شود.

***

نمایش «دلاو» به نویسندگی و کارگردانی جعفر ماهیری نیز در عمارت نوفلوشاتو روی صحنه می رود.

نمایش «دلاور» محصول سال 2014 است و در سال 2016 در آلمان و در سال 2019 در فرانسه اجرا شده است. اثر برنده جایزه امسال “Theater am Nunerplatz” در W വുrzburg، آلمان است.

در خلاصه این اثر آمده است: او مشغول زندگی روزمره است اما تغییری در حال رخ دادن است.

ماهیری در کارنامه کاری خود بیش از 20 نمایش را کارگردانی و کارگردانی کرده و در بیش از 10 نمایش نیز بازی کرده است. او کارگاه های آموزشی در ایران و بین المللی در آلمان، فرانسه و کانادا برگزار کرده است.

تنها بازیگر این نمایش سعید ابک است و عرفان مبارکا (آهنگساز، موسیقی زنده)، جعفر ماهیری (طراح صحنه)، مهدی رایگانی (گرافیست)، بهروز داوری (تهیه کننده تیزر و موشن گرافیک) و موسی موسی. . شکوفه پور (دستیار کارگردان)، بهار حیدری، پاشا اسماعیل زاده (امور بین الملل)، سارا حدادی (مدیر روابط عمومی، مشاور رسانه و تبلیغات). «دلاو» به طراحی، کارگردانی و تهیه کنندگی جعفر ماهیری از 16 خرداد در عمارت نوفلوشاتو در عمارت نوفلوشاتو به نمایش در می آید.

انتهای پیام/